Tori Sotsiaalmaja

 

Sotsiaalmaja pakub järgmiseid sotsiaalteenuseid: sotsiaalnõustamine, eluasemeteenus, igapäevaelu toetamine, toetatud elamine, muud sotsiaalteenused, päevakeskus.

Täpsemalt saab pakutavate sotsiaalteenuste kohta lugeda SIIT.
 
 
Sindi Sotsiaaltöökeskus
 
 
Sindi Sotsiaaltöökeskuse tegevuse eesmärk on sotsiaalsete probleemidega isikute ja perede
toimetulekuraskuste ja nende tekkepõhjuste leevendamine ning abi nende kõrvaldamisel
sotsiaalteenuste näol. Sotsiaaltöökeskuses on võimalus omavahel suhelda, toimuvad
perioodilised üritused ning keskust külastab pastor ja tähistatakse tähtpäevi. Sotsiaaltöökeskuse külastajatele pakutakse teenuseid: toitlustamine, juuksur, pesemisvõimalus, pesupesemine, riideabi, sotsiaalnõustamine ja avahooldus.  

 

Are valla Sotsiaalmaja

 

Are valla sotsiaalmaja valmis 2009. aasta suvel. Sotsiaalmaja valmimist on toetanud hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste andmise programm ja Sotsiaalministeerium. Kokku kulutati aastatel 2005-2009 maja renoveerimiseks 1 902 525 krooni.
Maja esimesel korrusel on kolm tuba, ühiskasutusega köök, invaWC, dušširuum. Maja teisel korrusel on 2 kahetoalist ja 2 ühetoalist korterit, millesse on paigaldatud miniköögid ning millel on eraldi dušširuumid ning WC-d.
Are valla sotsiaalmajas pakutakse eluasemeteenust vastavalt volikogu poolt kinnitatud sotsiaaleluruumi andmise korrale, pesupesemise teenust ja dušši kasutamise teenust. Teenuste kasutamiseks on Are vallavalitsus kehtestanud Sotsiaalmaja hinnakirja ning kodukorra, millest tuleb sotsiaalmajas elades ja viibides kinni pidada. Sotsiaalmaja teenuste kasutamist koordineerib valla sotsiaaltöö spetsialist Tiina Männik.