Infokiri 26. juulil

21. juulil toimus vallavalitsuse istung. Loe lähemalt siit.

Haridus- ja Teadusministeerium ja Haigekassa informeerivad vaktsineerimisest. Loe lähemalt siit.

6. augustil kell 15-18 on võimalik vaktsineerida end Sindi seltsimajas (Pärnu mnt 44). Eelregistreerimine ei ole vajalik. Lisainfo

Tammiste Lasteaed-Algkool otsib õppealajuhatajat ja klassiõpetajat. Loe lähemalt siit.

4. augustil toimub esimest korda Tori valla täiskasvanud õppija päev. Loe lähemalt siit.

Toimusid Tori valla meistrivõistlused jahilaskmises. Vaata tulemusi lähemalt siit.

Pärnumaa kauneim kortermaja on Ares asuv korteriühistu Kooli tn 7. Loe lähemalt siit.

Räägi kaasa kohanimede määramisel ja tutvu avalike väljapanekutega.

Info vabadest töökohtadest.

Ametnike vastuvõtt ainult eelneval kokkuleppel. Ametnike kontaktid ja puhkuste ajad leiate www.torivald.ee/kontakt või helistades üldtelefonile 445 1881.

Tutvu valla poolt pakutavate teenuste, toetuste ja toimingutega. Vaata lähemalt.

Palun saatke ettepanekud ja küsimused vallavalitsusele aadressil: tori@torivald.ee.