Projekteerimistingimuste eelnõu avalik väljapanek Tammiste külas Kastani põik 6 kinnistule elamu ehitamiseks

Tori Vallavalitsus korraldab 23.04-06.05.2024 projekteerimistingimuste eelnõu avaliku väljapaneku Tammiste külas Kastani põik 6 kinnistule elamu ehitamiseks, täpsustades seejuures detailplaneeringus määratud hoone kõrgust 10% ulatuses esialgsest lahendusest. Kinnistul kehtib Sauga Vallavolikogu 17.08.2007 otsusega nr 100 Väike-Kastani kinnistu detailplaneering.

Projekteerimistingimuste eelnõuga saab tutvuda Tori valla veebilehel www.torivald.ee ja eelnevalt kokku leppides Sauga teenuskeskuses Selja tee 1a, Sauga alevik.

Arvamused, ettepanekud ja vastuväited palume esitada kirja või e-kirja teel tori@torivald.ee. Täpsem info tel 5198 4663,  piret.kallas@torivald.ee

Eelnõu

Lisa