"Kaks kohviringi ümber Soomaa" ootab pühapäeval külla

"Kaks kohviringi ümber Soomaa" on Rohelise Jõemaa koostöökogu piirkonna ettevõtteid ja organisatsioone tutvustav kohvikutepäev. Ürituse eesmärgiks on piirkonnas pakutavate teenuste, tegevuste ja toodete tutvustamine ning omavahelise koostöö aktiivsemaks muutmine, et pakkuda külalistele mõnusat ajaveetmist heas seltskonnas.

Sel pühapäeval, 14. aprillil ootab Tori vallas külastajaid kuus ettevõtet.

1. Tori hobusekasvandus (Pärnu mnt 10, Tori alevik), kontakt Agris Juhkov, tel: 516 3588, agris.juhkov@memu.ee. Hobutakso Tori aleviku kohvikute ja vaatamisväärsuste vahel.
  2. Kunstiköök ja Ange Inglid (Sanksu tee 4, Taali küla), kontakt Ange Etti, tel: 5566 4518, angeetti@gmail.com. Käsitöö – savrätitehnikas esemed, vilditud inglid, sulgedest ehted.
  3. Alpakafarm (Laane talu, Niidu küla, Tori vald), kontakt Kaja Varmison, tel: 553 1531, kaja@alpakafarm.ee. Alpakad, laamad, guanakod, lambad, kitsed ja väiksemad sõbrad. Tutvume loomadega, jalutame alpakadega, avatud on Norra vahvlikohvik.
  4. Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskus (Randivälja küla), kontakt Kadi Ruumet, tel: 5803 2913, kadi@klaaramanni.ee. Ürituste korraldus, majutus, toitlustus.
  5. Levikivi (Levi küla) kontakt Marina Randväli, tel: 5668 0013, levikivi@levikivi.ee. Levikivi kivikojas SoomaamooS, kohv, kook ja kodumaine köök, käsitööpood. Kivikunsti õpituba (vajalik eelregistreerimine). Kevadised klõpsud suurtel kividel, kiigel või põkaroolis. Pirukas põske, kohv termostassi ja metsakilomeetrile – aasta lind kägu on juba kohal.
  6. Põnka puhketalu (Romvelli OÜ, Rätsepa küla), kontakt Raivo Olesk, tel: 513 1363, info@ponkaland.com. Majutus ja toitlustus.

Külastajaid ootavad ettevõtted ka naabervaldadest, rohkem infot Rohelise Jõemaa koostöökogu kodulehelt https://joemaa.ee/kaks-kohviringi-umber-soomaa-14-04-2024.