Projekteerimistingimuste eelnõu avalik väljapanek Eametsa külas kavandatava sidetrassi rajamiseks

Tori Vallavalitsus korraldab 23.04-06.05.2024 projekteerimistingimuste eelnõu avaliku väljapaneku Eametsa külas kavandatava sidetrassi rajamiseks. Sidetrassi planeeritakse Nigula tee äärde Allika teest kuni Puti elamupiirkonnani. Eesmärgiks on ühendada kõik lähteandmetes (asendiskeemil) toodud aadressid operaatorineutraalse sidevõrguga, mis omakorda ühendatakse baasvõrguga.

Projekteerida ehitatavale passiivsele elektroonilisele side juurdepääsuvõrgule multitorustiku trass, kaevude, jaotus-, vahejaotus- ja lõpp-punktide asukohad ning kliendiliinid vastavalt lähteülesande juhenditele ja lepingule.

Projekteerimistingimuste eelnõuga saab tutvuda Tori valla veebilehel www.torivald.ee ja eelnevalt kokku leppides Sauga teenuskeskuses Selja tee 1a, Sauga alevik. Arvamused, ettepanekud ja vastuväited palume esitada kirja või e-kirja teel tori@torivald.ee. Täpsem info tel 5198 4663,  piret.kallas@torivald.ee

Eelnõu

Lisa