Hoolekandeasutused

 
Sindi Sotsiaaltöökeskus
 
Sindi Sotsiaaltöökeskuse ülesandeks on isiku ja pere vajadustest lähtuvate sotsiaalteenuste osutamine eesmärgiga suurendada või säilitada nende iseseisvat toimetulekuvõimet, vähendada lähedaste hoolduskoormust ning võimaldada huvitegevust. Sotsiaaltöökeskuses on võimalus omavahel suhelda, toimuvad perioodilised üritused ja tähistatakse tähtpäevi, teisipäeviti võimeldakse. Sotsiaaltöökeskuse külastajatele pakutakse erinevaid teenuseid: sotsiaaltransport, toitlustamine ja sooja toidu kojukanne, juuksur, pesemisvõimalus, pesupesemine, riideabi, sotsiaalnõustamine ja avahooldus.  
Sindi Sotsiaaltöökeskus osutab projekti raames ka isikukeskse erihoolekande teenust. Projektist lähemalt siit.

Sindi Sotsiaaltöökeskusega samas majas asub 40 korteriga sotsiaalmaja. Elamus on videovalve, automaatne tulekahjusignalisatsioon ja sprinklersüsteem, kohapeal töötab ööpäev läbi korrapidaja.

Sindi Sotsiaaltöökeskuse struktuuri kuuluvad ka Tori valla avahooldustöötajad.

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Avahooldustöötaja Külliki Almosen 53026334
Avahooldustöötaja Anu Alabert 53225295
Avahooldustöötaja Mairi Lootmäe 5258765
Avahooldustöötaja Auliki Kremer 5293053

 

Tori Sotsiaalmaja

Sotsiaalmaja pakub järgmiseid sotsiaalteenuseid: sotsiaalnõustamine, eluasemeteenus, igapäevaelu toetamine, toetatud elamine, muud sotsiaalteenused, päevakeskus.

 
Ruumide kasutamine:
  • ühe toa kasutamine - esimene tund 2 eurot, iga järgnev tund 1 euro
    ühe toa ja köögi kasutamine - esimene tund 2.50 eurot, iga järgnev tund 1.50 eurot
    puidutöökoja kasutamine - 3 eurot üks tund 
Tori Sotsiaalmaja elanikele ja vabatahtlikele on ruumide kasutamine tasuta. 
 
Teenuste hinnad alates 1. veebruarist 2020: Tori Sotsiaalmaja hindade kehtestamine
 
Tori Sotsiaalmaja osutab projekti raames ka isikukeskse erihoolekande teenust. Projektist lähemalt siit.
 
 
 

Are valla Sotsiaalmaja

Are valla sotsiaalmaja valmis 2009. aasta suvel. Sotsiaalmaja valmimist on toetanud hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste andmise programm ja Sotsiaalministeerium. Kokku kulutati aastatel 2005-2009 maja renoveerimiseks 1 902 525 krooni.
Maja esimesel korrusel on kolm tuba, ühiskasutusega köök, invaWC, duširuum. Maja teisel korrusel on 2 kahetoalist ja 2 ühetoalist korterit, millesse on paigaldatud miniköögid ning millel on eraldi duširuumid ning WC-d.
 
Are valla sotsiaalmajas pakutakse eluasemeteenust vastavalt volikogu poolt kinnitatud sotsiaaleluruumi andmise korrale, pesupesemise teenust ja duši kasutamise teenust. Teenuste kasutamiseks on Are vallavalitsus kehtestanud sotsiaalmaja hinnakirja ning kodukorra, millest tuleb sotsiaalmajas elades ja viibides kinni pidada. Sotsiaalmaja teenuste kasutamist koordineerib valla sotsiaaltöö spetsialist Tiina Männik.