Vaba aja veetmise võimalused

Vallas toimuvatel sündmustel aitab silma peal hoida sündmuste kalender - siit leiab infot eesseisvate kultuuri- ja spordisündmuste kohta. 

Kultuurisündmusi korraldab Tori Valla Kultuurikeskus, mis hõlmab Sindi seltsimaja, Are huvikeskust, Tori rahvamaja ja Sauga Musta Maja.

Muuseumid asuvad Tori alevikus ja Sindi linnas, Toris on vaatamisväärsuseks Tori hobusekasvandus ja muuseum. 

Raamatukoguteenust pakuvad Tori Valla Raamatukogu kuus haruraamatukogu: Sindi raamatukogu, Are raamatukogu, Tori raamatukogu, Sauga raamatukogu, Urge raamatukogu ja Suigu raamatukogu, lisaks välisteeninduspunkt Tammistes. Raamatukogudes saab peale raamatute laenutamise näha mitmesuguseid näitusi, kasutada avalikku internetipunkti, olemas on wifi leviala. Jõesuu külas pakub raamatukoguteenust MTÜ Viira Arendusselts.

Noored käivad koos ja saavad huviringides osaleda kolmes noortekeskuses – Sindis, Saugas ja Ares, ning Suigu noortetoas.

Spordisõpradel on treeninguteks võimalik kasutada Sindi gümnaasiumi võimlat, Sauga alevikus endises vallamajas asuvat spordisaali, Are huvikeskuse spordisaali ja Tori põhikooli võimlat, koolide juures asuvaid staadione, samuti mitmesuguseid spordirajatisi. Üle Eesti on tuntud Sindi discgolfirada ja Sindi kärestik, suverõõme saab nautida Sindi väliujulas

Aktiivse puhkuse võimalustega saab tutvuda siin, lastel on võimalus lustida mitmetel mänguväljakutel.