Vallavalitsuse 3. aprilli istungil

1. Kinnitati riigihanke „Tori valla asutuste valveteenus ja seadmete hooldus" tulemused. Osale 2 (hooldus) esitatud pakkumused lükati tagasi, kuna pakkumuste maksumused ületasid hankelepingu eeldatava maksumuse. Valveteenuseks otsustati sõlmida leping aktsiaseltsiga Forus Security.
  2. Tori valla elektripaigaldiste käidukorraldusteenuseks otsustati sõlmida leping osaühinguga Powtec. Lepingu maksumus on 1430 eurot (lisandub käibemaks) ühes kuus; eriväljakutse hind on 45 eurot (lisandub km) üks kord  ja eriväljakutse töötunni hind 26 eurot (lisandub km).
  3. Rannavalve teenuseks Sindi väliujulas otsustati sõlmida leping aktsiaseltsiga G4S. Lepingu maksumus on 4897 eurot kuus ja tähtaeg 31.08.2025.
  4. Tunnistati nurjunuks Tori Vallavalitsuse 13.03.2024 korralduse nr 139 alusel läbi viidud avalik kirjalik enampakkumine Tori vallas asuva maa-ala kasutusse andmiseks, et paigaldada Pärnu jõele ujuvkai.
  5. Otsustati anda Kaitseliidule ajavahemikul 9.-17.05.2024 Kevadtormi õppuste osavõtjate majutamiseks tasuta kasutusse Suigu seltsimajas asuvad ruumid.
  6. Muudeti Tori Vallavalitsuse 11.08.2021 määrust nr 2 „Valimisjaoskondade moodustamine" selliselt, et valimisjaoskond nr 1 hääletamisruum asub kõigil eelhääletamise päevadel ja valimispäeval Sindi seltsimajas (Pärnu  mnt 44, Sindi).
  7. Kinnitati Tori valla 2024. aasta alaeelarved.
  8. Otsustati eraldada Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Pärnu-Jakobi kogudusele ühekordset toetust summas 11 000 eurot kirikule uue kivikatuse ehitamise kulude katteks.
  9. Otsustati eraldada MTÜ-le Pärnu Toidupank 2000 eurot toetust.
  10. Otsustati eraldada Eesti Punase Risti Pärnumaa seltsile 1000 eurot toetust.
  11. Volitati lastekaitsespetsialisti Tori Vallavalitsuse esindajana täitma alaealiste isikute eestkostja ülesandeid.
  12. Otsustati rahastada kolme lapse lapsehoiuteenuse kohatasu, kes ei ole saanud kohta lasteaeda.
  13. Otsustati anda projekteerimistingimused Sindi linnas Mureli tn 16 kinnistule elamu ehitamiseks.
  14. Otsustati määrata Selja külas Kabina katastriüksuse uueks lähiaadressiks Uus-Kabina.
  15. Tunnistati kehtetuks ehitusluba Sindi linnas Tiigi põik 12 kinnistule suvila püstitamiseks.
  16. Anti ehitusluba:
  • Räägu külas Kotlipa kinnistule PVC halli püstitamiseks;
  • Sindi linnas Pähkli tn 2 kinnistule elamu püstitamiseks;
  • Sindi linnas Pähkli tn 4 kinnistule elamu püstitamiseks;
  • Tammiste külas Sooviku tn 7 kinnistule üksikelamu püstitamiseks.