Oodatakse kandidaate Tori valla kauni kodu konkursile

Tunnustamaks suurt tööd ja innustamaks kõiki oma kinnistut heakorrastama ootab vald taas kandidaate kauni kodu konkursile.

Konkurss on suunatud tihe- ja hajaasustuse kodudele, korterelamutele, äri- ja tootmisobjektidele. Vald premeerib iga kategooria võitjat 1000 euro ja majamärgiga. Võitjad esitatakse järgmisel aastal Pärnu maakonna kauni kodu konkursile.

Konkurss toimub järgmistes kategooriates:

• pereelamud tiheasustuses;
  • talumajapidamised või pereelamud hajaasustuses;
  • korterelamud (kaks ja enam korterit);
  • sotsiaal-, äri- ja tootmisobjektid.

Kandidaate võivad konkursile esitada kõik isikud, omaniku nõusolekul võivad selleks olla ka naabrid või teised tuttavad. Üks kinnistu võib sobivuse korral kandideerida eri kategooriates.

Kandideerimiseks või kandidaadi esitamiseks tuleb vallavalitsusele esitada kirjalikult vabas vormis osalemistaotlus 1. juuniks (e-post tori@torivald.ee, postiaadress Pärnu mnt 22, Sindi, Tori vald 86705, Pärnumaa).