Vallavalitsuse 22. mai istungil

1. Otsustati korraldada riigihange „Sooja toidu transport Tori valla eakatele ja vähenenud toimetulekuvõimega isikutele 2024-2026" ja kinnitati riigihanke alusdokumendid.
  2. Tunnistati Sauga alevikus Tehnika tn 4 katastriüksusele hoonestusõiguse seadmiseks läbi viidud avaliku enampakkumise parimaks pakkujaks AS Eesti Keskkonnateenused. Pakkumuse maksumus on 100 005 eurot (ilma km-ta).
  3. Anti luba RAIMS DG MTÜ-e kettagolfi võistluse „Latitude  64 Festival 2k24" läbiviimiseks Sindis 8. ja 9. juunil.
  4. Anti ehitusluba:
  • Sindi linnas Lõuna tn 1 kinnistule päkeseelektrijaama püstitamiseks,
  • Kilksama külas Graanuli kinnistule laohoone püstitamiseks,
  • Sindi linnas Kalda tee 15 kinnistule üksikelamu püstitamiseks,
  • Sindi linnas Kalda tee 17 kinnistule üksikelamu püstitamiseks.
  1. Kinnitati kolm 2023. a hajaasustuse programmist rahastatud projekti lõpparuannet ja otsustati välja maksta toetus.
  2. Kinnitati Tori Valla Raamatukogu haruraamatukogude ja välisteeninduspunkti lahtiolekuajad 1. juunist kuni 31. augustini.
  3. Otsustati tagastada kaheksale lapsevanemale Pärnu Raja Lasteaia kohatasu soodustus.
  4. Otsustati maksta huvihariduse ja -tegevuse toetust 30 Tori valla noorele summas 5163,76 eurot.
  5. Otsustati rahastada kolme lapse lapsehoiuteenuse kohatasu, kes ei ole saanud kohta lasteaias.