Vallavalitsuse 24. aprilli istungil

1. Kinnitati 2024. a hankeplaan.
  2. Otsustati korraldada riigihange „Sooja toidu valmistamine ja transport Tori valla eakatele ja vähenenud toimetulekuvõimega isikutele 2024-2026" ja kinnitati riigihanke alusdokumendid.
  3. Kinnitati Sauga teenuskeskuse koristusteenuse hanke tulemused ja otsustati sõlmida töövõtuleping osaühinguga Siivous Puhastus. Lepingu maksumus on 16 800 eurot (lisandub km).
  4. Tunnistati nurjunuks Sindis J.C.Wöhrmanni pst 12 ja 14 kinnistutele hoonestusõiguse seadmiseks läbi viidud enampakkumine ja otsustati samadel tingimustel korraldada uus enampakkumine.
  5. Nimetati AS-i Pärnu Vesi valla kui aktsionäri õiguste teostajaks vallavanem Lauri Luur.
  6. Kinnitati Tori valla kriisikomisjoni uus koosseis.
  7. Otsustati eraldada reservfondist:
  • Sauga Avatud Noortekeskusele 1500 eurot kevadjooksu korraldamiseks;
  • rannavalve teenuse kulude katteks 7923,02 eurot, kuna teenus on hanke tulemusena oluliselt kallinenud.
  1. Kinnitati vabaühenduste poolt esitatud taotluste hindamise komisjoni uus koosseis.
  2. Otsustati eraldada MTÜ-le Soomaa Turism toetust 2100 eurot.
  3. Kehtestati Tammiste külas Ojapealse tee 5, Ojapealse tee 7, Ojapealse tee 9 ja Ojapealse tee kinnistute detailplaneering.
  4. Kehtestati Rätsepa külas Kiviranna kinnistu detailplaneering.
  5. Otsustati anda projekteerimistingimused:
  • Riisa külas Vihusauna kinnistule sammashüti projekteerimiseks;
  • Sindi linnas Kirsi tn 40 kinnistul asuva üksikelamu laiendamiseks üle 33%.
  1. Otsustati seada sundvaldus Tammiste külas Kellukese tee L1 kinnistule AS Pärnu Vesi kasuks ühisveevärgi- ja kanalisatsiooni torustiku tarbeks.
  2. Muudeti Jõesuu külas Lauda katastriüksuse lähiaadressi Siidritaluks.
  3. Kinnitati kahe 2023. a hajaasustuse programmist rahastatud projekti lõpparuanne ja otsustati välja maksta toetus.
  4. Otsustati anda ehitusluba Sindi linnas Kääru tn 6 kinnistule elamu ehitamiseks.
  5. Volitati Tori Vallavalitsuse sotsiaaltöö spetsialisti eestkostetava nimel toimingute tegemiseks.
  6. Pikendati ühe isikuga sõlmitud sotsiaaleluruumi üürilepingut.