Taas on tulekul Maal Elamise Päev

 

23. septembril toimub taas maal elamise päev. Tori vallas peame seda sel aastal Saugas (Musta Maja hoovil) ja Tammistes (lasteaia tagusel platsil). 

Päevane programm toimub nii Saugas kui Tammistes kell 11–14, üritus lõpeb tasuta kontserdiga Fishing Village kalurikülas (Uus-Sauga 62), esineb Sibyl Vane. Tammistes saab kell 13 kuulata ansamblit Agulipoisid.

Mõlemas asukohas on mõeldud kõikidele vanusegruppidele. Erinevaid tegevusi ja tasuta raamatute laata korraldavad Sauga ja Tammiste raamatukogud. Elanikega kohtuvad vallavalitsuse esindajad, tulge ja kasutage võimalust nendega mõtteid vahetada! Tammistes müüb Seedri puukool istikuid, kohal aednik Elmar Zimmer. Saugas on perekondlikud õuemängud Gatolt ja muud põnevat.

Toimub kogukondlik laat, kus kõik saavad osta, müüa ja vahetada oma toodangut. Olgu selleks siis mõne kohaliku ettevõtte kaup või kodus valmistatud hea kraam või saadus. Kauplemiseks andke endast märku: Saugas Reelika Rüütlile: saugaank@torivald.ee, tel 5695 1200 ja Tammistes Vilja Alamaale vilja.alamaa@torivald.ee, tel 510 5498. Kauplejad on väga oodatud!

Lisaks toimub Tori Hobusekasvanduses kell 12-15 tori ja eesti tõugu hobuste müüginäitus. Sündmusest lähemalt siit.

Kell 11-15 ootab külastajaid Niidu külas asuv alpakafarm. Lähemalt siit.

Vaata lisainfot Maal Elamise Päeva kohta https://maalelamisepaev.ee