« Tagasi

Tori vald leidis tooted meenekomplekti

5. novembriks olid erinevad vallas tegutsevad ettevõtjad esitanud oma tooteid meie valla meenekomplekti. Vallavalitsuse esindajad valisid pakutud toodete seast sobivad välja ning neid tellitakse ettevõtjatelt vastavas koguses.

Üleskutse eesmärk oli leida meened kohalikelt ettevõtjatelt, mida aastaringselt valla poolt erinevatel tähtpäevadel ning vastuvõttudel kingituseks ja tänutäheks viia. Soovime komplekti kinkimisega kaasa aidata ettevõtjate ja nende toodangu tutvustamisele, samuti kinkida praktilise tootega koos emotsioone ja elamust. 

Üleskutsel osales palju erinevaid ettevõtteid mitmete toodetega. Valik oli mitmekülgne ning põnev, püüdsime langetada valikut praktiliste, esinduslike, kohalike ja huvitavate toodete kasuks. Valijatele endale kõige huvitavamad olid puidust LED-lambid ning villased torusallid.

Suur rõõm on tõdeda, et meie vallas on palju erinevaid ettevõtjaid, kelle toodang on nii mitmekesine. Kõik tooted olid väga huvitavad ja isikupärased, kuid paraku pidime langetama valiku. Mõned esitatud tooted, mis sel korral küll valituks ei osutunud, soovime hiljem tellida, kui vald on saanud endale sümboolika.

Esitatud tooted olid: seebitasku, mesi, erinevad küünlad, vannipallid, rohusalvid, huulepalsamid, kuumaalus, puidust fotoklots, siirup, vein, siider, limonaad, mängujänes, vilditud ingel, kastid, pink, puidust LED-lambid, lõikelaud, külmutatud marjad ning kootud Tori kihelkonna värvidega torusallid.

Täname kõiki osalejaid ja anname kõikidele ka personaalselt teada, mida komplekti soetame ning millises koguses.

Fotol üleskutsele esitatud tooted.