Are Huvikeskus kutsub kultuurireisile!

30. seotembril toimuval väljasõidul külastame: Okupatsioonide ja Vabaduse muuseumi  Vabamu, Eesti Filmimuuseumi, kommunismiohvrite mälestusmärki Maarjamäel, Teletorni ja seal olevaid näitusi. Kõikidele muuseumikülastustele on tellitud giiditeenus.

Koju sõidame läbi Saku, mille lähedal asub Esko talu, kus toimub ühine hiline lõunasöök (Esko talu on majapidamine, kus filmitakse seriaalis Õnne 13 Uuevariku talu). Sealt on võimalik kaasa osta ka talutoodangut näit juust, jogurt jms

Buss väljub hommikul kell 8.30 Suigust kaupluse juures asuvast bussijaamast, edasi  kell 8.40 paiku Are vallakeskus  ja siis edasi sõit Tallinna. Kes soovib tee pealt peale tulla, palun eelnevalt seda teada anda.

Reisi hind kokku on 22 € ning sisaldab peale piletite ka Eskos pakutavat talutoitu - praadi, kohalikku jäätist ja kohvi.

Kui soovid ekskursioonist osa saada, siis broneeri bussikoht kiirelt, sest siin kehtib reegel - kes ees, see mees. Sõiduraha palun maksta ära hiljemalt 21.september Viljale (telef 5105498)

Meie reisi toetab MTÜ Hoolivad Südamed, MTÜ Are Sõbrad  ja Tori Vallavalitsus.