Vallavalitsuse 27. märtsi istungil

1. Nõustuti Eametsa külas asuva Mailase tee 11 katastriüksuse jagamisega.
  2. Otsustati anda kasutusse avalikul suulisel enampakkumisel Sindis Jaama tn 1 hoone II korrusel asuvad neli ruumi.
  3. Otsustati anda MTÜ-le Terve Are tasuta kasutusse Are alevikus Pärivere tee 17 asuvas Are huvikeskuses paiknev ruum, et esitada projekti toetuse taotlus mängutoa uuendamiseks.
  4. Otsustati:
  • eraldada toetust viiele vabaühendusele;
  • eraldada ühekordset toetust 10 vabaühendusele, üks toetuse taotlus jäeti rahuldamata;
  • eraldada tegevustoetust 18 vabaühendusele;
  • eraldada omaosaluseks 431,69 eurot MTÜ Terve Are Kohaliku Omaalgatuse Programmi taotlusvooru projektile „Are mängutoa uuendamine".
  1. Otsustati kanda maha põhivarade nimekirjast Tori ja Suigu lasteaedade vanad, amortiseerunud ja lammutatud mänguväljakud.
  2. Anti välja luba avalike ürituste korraldamiseks:
  • MTÜ-le Matkahunt ürituse „14. Türi-Tori kiirlaskumise finišid Tori alevikus ja Sindi linnas" läbiviimiseks Pärnu jõel ja Tori põhikooli territooriumil 13. aprillil;
  • Eesti Õngitsejate Liidule ürituse „Eesti Õngitsejate Liidu karikasarja I etapp Tori Kevadsärg 2024" läbiviimiseks Tori alevikus 27. ja 28. aprillil;
  • Tori Spordiklubile ürituse „Jüriöö Rahvajooks" läbiviimiseks Tori alevikus 22. aprillil.
  1. Otsustati anda välja projekteerimistingimused:
  • Eametsa külas Kiiluaia tee 9 kinnistule üksikelamu ehitamiseks;
  • Rütavere külas Päevalille kinnistule elamu ehitamiseks;
  • Selja külas Rakvere mnt 15 kinnistule kauplushoone ehitamiseks;
  • Urumarja külas Vana-Kubja kinnistu detailplaneeringus käsitletud olmevee tagamise täpsustamiseks.
  1. Anti välja korraldus hüpoteegi seadmiseks ja isikliku kasutusõiguse seadmise taotlemiseks.
  2. Nõustuti Sauga alevikus Vahtra tn 3 ja Vahtra tn 3a katastriüksuse vahelise piiri muutmisega.
  3. Otsustati muuta Randivälja külas viie katastriüksuse lähiaadressid.
  4. Anti välja korralduse teenindusmaa määramise kohta (Elektrilevi alajaamad).
  5. Anti ehitusluba:
  • Selja külas Kabina kinnistule kontor-olmehoone püstitamiseks;
  • Sindi linnas tänava, tänavavalgustuse, veetorustiku ja sademeveekanalisatsioonitorustiku rajamiseks.