Vallavalitsuse 2. mai istungil

1. Kiideti heaks ja otsustati esitada volikogule kinnitamiseks Tori valla 2023. majandusaasta aruanne.
  2. Otsustati korraldada avatud hankemenetlusega riigihange „Traktori (koos lisavarustusega) kasutusrent" ja kinnitati riigihanke alusdokumendid.
  3. Anti luba Sauga Avatud Noortekeskusele Sauga kevadjooksu läbiviimiseks 11. mail.
  4. Otsustati anda avalikul enampakkumisel kasutusse Are huvikeskuse I korrusel asuv ruum ja kinnitati enampakkumise tingimused.
  5. Kinnitati Sauga alevikus Peoleo tn 5-17 korteriomandi enampakkumise võitja pakkumine summas 58 000 eurot.
  6. Anti projekteerimistingimused Riisa külas Vihusauna kinnistule väikemaja ehitamiseks.
  7. Otsustati nõustuda katastriüksuste moodustamisega Sindi linnas Kalda tee 6, 8 ja 10 kinnistute detailplaneeringu alusel ja määrata Kalda tee 6 katastriüksuse baasil moodustatavate katastriüksuste lähiaadressid ja sihtotstarbed.
  8. Nõustuti Kilksama külas Vaheri tee 7 katastriüksuse jagamisega.
  9. Kinnitati ühe 2023. a hajaasustuse programmist rahastatud projekti lõpparuanne ja otsustati välja maksta toetus.
  10. Anti ehitusluba:
  • Kõrsa külas Pärnu mnt L7, Sindi tee 4, Sindi tee 6 ja Viira kinnistutele veetorustiku ja reoveekanalisatsioonitorustiku rajamiseks;
  • Eametsa külas ühisveevärgi rajamiseks Helle tee, Melluka-Allani, Suvilate tee, Suvilate tee L2 ja Sõnajala tee kinnistutele,  ühiskanalisatsiooni rajamiseks Helle tee, Suvilate tee ja Sõnajala tee kinnistutele ja ühissademeveekanalisatsiooni rajamiseks Helle tee, Melluka-Allani ja Nigula tee kinnistutele;
  • Sindi linnas Tiigi põik 12 kinnistule üksikelamu püstitamiseks;
  • Tammiste külas Kastani tee 7 kinnistule üksikelamu püstitamiseks;
  • Tammiste külas Kastani tee 11 kinnistule üksikelamu püstitamiseks;
  • Sindi linnas Pikk tn 9d kinnistule üksikelamu püstitamiseks;
  • Kiisa külas Otsa tee 5 kinnistul asuva lauda lammutamiseks;
  • Oore külas Oja kinnistule puurkaevu rajamiseks.
  1. Otsustati rahastada kahe lapse lapsehoiuteenuse kohatasu, kes ei ole saanud kohta Jänesselja Lasteaeda.
  2. Volitati lastekaitsenõunikku vallavalitsuse esindajana täitma kõiki alaealise isiku eestkostja ülesandeid.