« Tagasi

Infokiri | 11. jaanuar

Riigi ilmateenistus väljastas kogu Eestile 2. taseme hoiatuse. Järgneval ööl (11.-12.01) on oodata alates lääne poolt tihedat lörtsi- ja lumesadu, mis laieneb saartelt mandrile ning mitmel pool hakkab tuiskama. 
 
Lumetõrje kohta loe valla kodulehelt: www.torivald.ee/lumekoristus
 

MUUDATUSED PIIRANGUTES:

  • Koolides taastus 11. jaanuarist õppetegevus ja kõik Tori valla koolid on kontaktõppel.
  • Sisetingimustes võib huvitegevustest osa võtta kuni 10 inimest ja neile lisanduv treener või juhendaja. Ruumi täituvus ei tohi olla rohkem kui 50%.
  • Välitingimustes hakkab kehtima osavõtjate arvu piirang 25 inimest (sealhulgas treener või juhendaja). Tegevusi läbi viies tuleb arvestada hajutamise, kätehügieeni ja maskikandmise kohustusega. Loe lähemalt.

Möödunud aastaga suurenes meie valla elanike arv 110 inimese võrra ning 1. jaanuari seisuga elab Tori vallas 11 989 elanikku. Kasvatasime Pärnumaa suurematest omavalitsustest ainsana oma elanikkonda ja peagi on meid juba 12 000.

Eelmisel aastal tehti üle-eestilise projekti „Kodud tuleohutuks" käigus päästeameti ja valla koostöös tuleohutumaks kuus Tori valla kodu. Loe lähemalt.

6. jaanuaril toimus 2021. aasta esimene vallavalitsuse istung, mille kokkuvõttega saab tutvuda siin. Varasemad protokollid leiab dokumendiregistrist.

9. jaanuaril pälvis Kaur Kasemaa MTÜ Tunne poolt välja antava silmapaistvuse eripreemia. Vaata lähemalt.

12. jaanuarini käib Tori Valla Teataja fotojaht. Vaata lähemalt, millise peibutisega on seekord tegu.

Vallavalitsus otsib Sindi sotsiaaltöökeskuse juhatajat. Vaata lähemalt.

Eeloleval suvel ehk 12.-13. juunil toimub Sindi kärestikul rahvusvahelise süstaslaalomi võistluse etapp Nordic Cup Estonia 2021. Loe lähemalt.

Palume elanikel anda küsitluses teada eterniidijäätmetest ja muudest asbesti sisaldavatest materjalidest. NB! Tegemist pole kogumisringile registreerimisega, vaid asbesti sisaldavate toodete koguse kaardistamisega.

Tuletame meelde, et Tori valla raamatukogud pakuvad kontaktivaba laenutust. Loe lähemalt. Samuti on raamatukogudes veel müügil 2021. aasta valla kalendrid.

 

NB! Ametnike vastuvõtt ainult eelneval kokkuleppel! Ametnike kontaktid leiate www.torivald.ee/kontakt või helistades üldtelefonile 445 1881. Vastuvõtul tuleb järgida Terviseameti käitumisjuhiseid.

 

Vabad töökohad: https://www.torivald.ee/vabad-tookohad

 

Palun saatke ettepanekud ja küsimused vallavalitsusele aadressil: tori@torivald.ee.