Infokiri | 4. jaanuar

30. detsembril kuulutasime välja Tori valla aasta teo 2020, mille võitis Sindi paisu lammutamine ja kärestiku loomine. Loe lähemalt.

30. detsembril toimus 2020. aasta viimane vallavalitsuse istung, mille kokkuvõttega saab tutvuda siin. Varasemad protokollid leiab dokumendiregistrist.

30. detsembrini sai kandideerida valla haldusjuhiks.

30. detsembrini sai kandideerida Sindi gümnaasiumi logopeediks ja osalise koormusega matemaatikaõpetajaks.

31. detsembril avaldasime vallavanema 2020. aasta kokkuvõtte, mida saab lugeda valla kodulehelt.

31. detsembril jõudis postkastidesse Tori Valla Teataja detsembrinumber. Kui leht postkasti ei jõudnud, siis loe seda valla kodulehelt.

31. detsembril kuulutati välja Pärnumaa aasta sporditegude TOP10 ning auväärse 5. koha teenis Sindi kettagolfipargi rajamine. Loe lähemalt.

1. jaanuari esimestel minutitel kuulutas Tori rahvamaja välja „Tori JÕULUPUU 2020" fotokonkursi tulemused, millega saad tutvuda siin.

1. jaanuarist muutus sünnitoetuse maksmise kord. Loe lähemalt.

1. jaanuarist hakkas puudega laste tugiteenuseid korraldama kohalik omavalitsus. Loe lähemalt.

3. jaanuaril käis ERRi sporditoimetus Sindi kärestiku ja selle potentsiaaliga tutvumas ning tegi sellest õhtusesse spordiuudistesse kokkuvõtte. Sõna said nii vallavanem Lauri Luur kui Eesti aerutamisföderatsiooni juhatuse liige Siim Peetris. Vaata uudislugu ERRi portaalist .

3. jaanuarini sai kandideerida Sindi gümnaasiumi õppealajuhatajaks. Loe lähemalt.

12. jaanuarini käib Tori Valla Teataja fotojaht. Vaata lähemalt, millise peibutisega on seekord tegu.

Tuletame meelde, et Tori valla raamatukogud pakuvad kontaktivaba laenutust. Loe lähemalt.

NB! Ametnike vastuvõtt ainult eelneval kokkuleppel! Ametnike kontaktid leiate www.torivald.ee/kontakt või helistades üldtelefonile 445 1881. Vastuvõtul tuleb järgida Terviseameti käitumisjuhiseid.

Vabad töökohad: https://www.torivald.ee/vabad-tookohad

Palun saatke ettepanekud ja küsimused vallavalitsusele aadressil: tori@torivald.ee.