Tori valla infokiri | 16. november

Vabariigi Valitsus kehtestas uued koroonaviiruse tõkestamise meetmed.

Tori Vallavalitsuse otsused leiab dokumendiregistrist.

Tori valla arengukava 2018-2030 muudatused kinnitati volikogus. Arengukava ja elanike esitatud ettepanekutega saab tutvuda valla kodulehel.

Soomaa rahvuspark nimetati reisiportaalis Worldpackers Euroopa parimate hulka. Loe lähemalt Pärnu Postimehest.

10. novembril tähistas valla vanim elanik Jakob Kund 101. sünnipäeva.

11. novembril täitus Tori valla kolmas aastapäev.

11. novembril avati Are ja Tori bussijaamas loodusfotode näitus. Lisaks sellele on Ares nüüd ka rändaja raamatukogu. Loe lähemalt Pärnu Postimehest.

12. novembril pälvis Tori valla aukodanik Aivar Ruukel Lääne-Eesti aasta turismiarendaja tiitli. Loe lähemalt Pärnu Postimehest.

13. novembril kuulutati Pärnus talunike tänuüritusel Tori Siidritalu parimaks alternatiivtaluks 2020. Loe pikemat lugu Tori Siidritalust.

15. novembril oli vabaühenduste toetuse taotlemise tähtaeg. Järgmine toetusvoor tuleb järgmisel aastal.

16. novembriks ootab vallavalitsus teavet abielupaaridest, kel on sel aastal täitunud või täitumas 50. abieluaastat või 5-aastase sammuga kuldpulmale järgnevad pulma-aastapäevad. Lisainfo valla kodulehel.

18. novemberist kuni 2. detsembrini viiakse autoromud tasuta ära. Lisainfo valla kodulehel.

1. detsembrini ootab Pärnumaa Omavalitsuste Liit nominente 2020. aasta kultuuriauhindadele. Kandidaate saab esitada siin.

2020. aasta lõpuni saab taotleda puudega lapsele ühekordset toetust. Lisainfo valla kodulehel.

Vabad töökohad: https://www.torivald.ee/vabad-tookohad

Palun saatke ettepanekud ja küsimused vallavalitsusele aadressil: tori@torivald.ee.