Tori Sotsiaalmaja kutsub reisile Kuramaale!

Kuramaa. Liivlaste radadel 11.–13. septembril 2020.

1. päev, 11. september

Väljasõit TORIST. Maalilises Abava jõe orus asuv Sabile linnake on kantud Guinnessi rekordite raamatusse, kui Euroopa kõige põhjapoolsem viinamarjakasvatusala. Vaatame Sabile veinimäge ja degusteerime kohalikke veine. Võluv väikelinn Kuldiga on Kuramaa üks vanimaid ja kaunimaid linnu. Õhtusöök ja majutus Ventspilsis.

2. päev, 12. september

Hommikusöök hotellis. Ventspils – kaasaaegne sadamalinn, kus saab nautida lilleilu, vaadata Lätimaa ainsat lillekella ja ainulaadseid lilleskulptuure. Linna omapäraks on sillutatud tänavad, purskkaevud ja skulptuurid. Mereäärne vabaõhumuuseum Ventspilsis. Mazbanitis, väike auruvedur vagunitega. Liivi ordu loss. üks vanimatest tänapäevani säilinud keskaegsetest kindlustest Lätis. Ekskursioon "Elav ajalugu" eestikeelse giidi saatel. Laevasõit Hertsog Jakobiga Venta jõel. Kell 19 õhtusöök hotellis.

3. päev, 13. september

Hommikusöök hotellis. Mazirbe kirik ja liivlaste rahvamaja. Kolka neem. Uši talus maitseme kuulsaid liivi porgandi-kartulipirukaid ja sööme lõunat.

Hind reisijale: 210 €. Hinna sees:

• bussikasutus, giid-reisijuhi teenused;
  • majutus hotellis Dzintarjura (2 ööd) koos hommiku- ja õhtusöökidega;
  • lõunasöök Uši talus (3. päeval);
  • kohalik giid Mazirbes ja Liivi ordu lossis;
  • veinide degusteerimine Sabiles;
  • laevasõit Ventspilsis;
  • rongisõit vabaõhumuuseumis;
  • pääsmed: vabaõhumuuseum, Sabile veinimägi; Liivi ordu loss.

Lisatasu eest: Reisikindlustus (meditsiiniabikindlustus ja/või reisitõrkekindlustus, pagasikindlustus).

Lisainfo ja registreerimine: Ave Aaslaid 529 7216