« Tagasi

Algatus #maaleappi otsib vabatahtlikke!

Piim ei tule poest, nafta diivanist ega raha seina seest. Eriolukord ja sellele järgnev eriline olukord mõjutab meid kõiki veel pikka aega. Eriti aga valdkondi ja ettevõtteid, millest sõltub meie igapäevane toit. Eesti oma toit ja toidujulgeolek.
 
Seepärast käivitame algatuse - Tule #maaleappi, mille käigus soovime kokku viia selliste ettevõtete vajaduse ja vabatahtlike panuse ajutise abikäte järele.
 
Tegu võib olla nii jõukohaste hooajatöödega kui ka erioskusi nõudvate töödega, milleks tegijad ja töökäsi napib. Lisaks on põllumajandus ja sellega seonduv ajakriitiline. Tööd, mis tuleb ära teha kevadel ei saa lükata suvele ja suviseid toimetusi heita sügise kaela.
 
Seega - tule tee midagi erakordselt vajalikku, ole meie aja kangelane põllul, aias, metsas, farmis, väiketööstuses või mujal, ja tea, et just sinu abi võib olla sama oluline kui töö, mida teevad täna arstid haiglates.
 
Palun täida järgnev ankeet, et saaksime sinu võimalused kaardistada ja siis omakorda need kokku viia abivajajatega maal.