« Tagasi

Valla poed/toidukohad, kus saab tellida toidu ette

Jõesuu Külakohvik pakub võimalust tellida kaubad koju. Kaubaring toimub kolmapäeviti ja reedeti, kuni 10 km raadiuses Jõesuu Külakohvikust. Üle 15 eurosed ostud toimetatakse kohale tasuta, alla 15 eurose ostu puhul lisandub transpordi tasu 3 euri. Tasuda saab sularahas ja kaardiga. Tellimused saab esitada telefonil 4466435 ja meilile pood@kodukorts.ee

Tammiste kauplus annab teada: Kui on soov vältida kokkupuudet kaupluses olevate inimestega, siis alates 31.03 on võimalik kaup ette tellida helistades meie poe telefonile (4474333). See on mõeldud inimestele, kes ei soovi antud ajahetkel poodi siseneda, kuid tahaksid siiski sisseoste teha. Kaupa on võimalik kokkuleppeliselt üle anda kas kaupluse ukse juurde või tarnime toidukoti teile autosse.

Kersti Maiused (OÜ Suhkur)  teeb leiba, torte, makroone jne, Are külje all. Kontaktivaba arveldamine ja üleandmine. Facebook ja kontakt siit Kersti Maiused

Kohvik Julius Sindis (Raudtee 20), on avatud tööpäevadel 11.00-13.00. Ette tellitud lõunasöök pakitakse kaasa ning turvalisus on tagatud kõige kvaliteetsemaid desoaineid kasutades. Menüü on iga päev erinev, nagu ikka, soovijad saavad info menüü kohta kohviku FB postkasti kirjutades või helistades 56647370/53988989.

Koogiköök Sindis aadressil Pärnu mnt 23a, pakub endiselt võimalust osta küpsetisi kaasa või esitada tellimusi. Kirjuta Facebooki või helista 5569 4542.Koogiköök Sindis aadressil Pärnu mnt 23a, pakub endiselt võimalust osta küpsetisi kaasa või esitada tellimusi. Kirjuta Facebooki või helista 5569 4542.

MTÜ Korl Est abistab eriolukorras ning toob ka toidupoest kauba koju inimestele, kellel pole võimalik ise poes käia (vanemad inimesed, karantiinis olijad). Arveldame sularahas tšeki alusel, lisandub kütus 3€. Trajektoor Sindi-Tori, Sindi-Paikuse. Tellimused võib edastada nende Facebooki või telefonil 58911442.

Pärnumaa noorte kokandusringid pakuvad võimalust tellida toit koju kontaktivabalt! Teenus on kasulik neile, kes on karantiinis ja ei pääse ise poodi või kes soovib lihtsalt väliseid kontakte minimeerida! Tellimusi oodatakse: Pärnumaa Noorte Kokandusringide facebooki sõnumitesse või e-postile Kaubadkoju@gmail.com

Kui on teisi ettevõtteid/MTÜ-sid/vabatahtlikke, kes kojukande/komplekteerimise teenust pakuvad, andke endast teada aadressil katariina.vaabel@torivald.ee. Nii saame aidata neid, kes ise poodi ei pääse! Mõistlik on hoiduda hetkel igasugusest kontaktist teiste inimestega.