Vallavalitsuse 11. mai istungil

1. Otsustati korraldada lihthankemenetlusega riigihange „Kalda elamurajooni välisvalgustuse rekonstrueerimine".
  2. Otsustati korraldada avatud hankemenetlusega riigihange „Tori valla teede kruusakatete uuendamine 2022".
  3. Otsustati välja anda projekteerimistingimused:
  • Sindi linnas Auli tn 2 kinnistul oleva elamu laiendamiseks.
  • Suigu külas Tabria tee 4//Kopli kinnistule viilhalli ehitamiseks;
  • Oore külas passiivsele elektroonilise side juurdepääsuvõrgule multitorustiku trassi, kaevude, jaotus-, vahejaotus- ja lõpp-punktide asukohtade ning kliendiliinide projekteerimiseks;
  • Are alevikus passiivsele elektroonilise side juurdepääsuvõrgule multitorustiku trassi, kaevude, jaotus-, vahejaotus ja lõpp-punktide asukohtade ning kliendiliinide projekteerimiseks;
  • Kilksama külas Vana-Männiku piirkonnas passiivsele elektroonilise side juurdepääsuvõrgule multitorustiku trassi, kaevude, jaotus-, vahejaotus- ja lõpp-punktide asukohtade ning kliendiliinide projekteerimiseks;
  • Eametsa külas piirkonna ühisveevärgi ja -kanalisatsioonitorustiku põhitrasside rajamiseks paralleelselt Lennujaama ja Nigula teedega ning selleks vajaliku ehitusprojekti koostamiseks.
  1. Otsustati muuta Tohera külas kahe katastriüksuse lähiaadresse.
  2. Nõustuti Eametsa külas Mägra tee 6 ja Mägra tee 8 katastriüksuste jagamisega.
  3. Otsustati seada sundvaldused:
  • Eesti Lairiba Arendamise Sihtasutuse kasuks Pulli külas asuvale kinnistule sideehitiste rajamiseks;
  • osaühingu Enefit Connect kasuks Pulli külas asuvatele kinnistutele sideehitiste rajamiseks;
  • osaühingu Sindi Vesi kasuks Tammiste külas asuvatele kinnistutele seoses ühisveevärgi ja -kanalisatsioonitorustike talumiskohustuse kehtestamise eesmärgil;
  • aktsiaseltsi Telia Eesti  kasuks Tammiste külas asuvale kinnistule sideehitiste rajamiseks.
  1. Otsustati anda ehitusload:
    • Tammiste külas Metsamarja tee 9 kinnistule aiamaja ümberehitamiseks elamuks;
    • Eametsa külas Soobli tee 1 kinnistule mänguväljaku püstitamiseks;
    • Sauga alevikus ja Eametsa külas asuvatele kinnistutele reoveekanalisatsiooni ja veetorustiku rajamiseks.
  2. Otsustati eraldada reservfondist Jänesselja Lasteaia eelarvesse 5200 eurot mööbli soetamiseks.
  3. Otsustati anda luba MTÜ-le Terve Are ürituse „Are Pargijooksud 2022" läbiviimiseks Are mõisa pargis 25. mail.
  4. Kiideti heaks Tori Lasteaia arengukava 2022-2024 projekt ja otsustati avalikustada see Tori Lasteaia ja Tori valla kodulehel perioodil 16.-29.05.2022.
  5. Otsustati tagastada viiele lapsevanemale Pärnu Raja Lasteaia kohatasu soodustus.
  6. Kinnitati Jänesselja Lasteaia sõimerühma Pätud (kuni 3-aastased) laste arvuks 20 last ja lasteaiarühma Sipsikud (5-6aastased) laste arvuks 24 last.
  7. Anti välja korraldus tugiisikuteenuse rahastamiseks.