1. veebruarist muutuvad bussiliinide nr 40 ja 16 sõiduplaanid

Alates 1. veebruarist muutub linnalähiliini nr 40 SINDI – PÄRNU – SAUGA ALEVIK sõiduplaan.

Buss hakkab kandma liininumbrit 38 järgmistel ringidel:

1. Kõik Paide mnt kaudu kulgevad ringid
  2. Madise peatusest kell 8.33 Kilksama suunas väljuv ning kell 9.00 samast Eametsa kaudu Pärnu suunas (Raeküla kooli peatuseni) väljuv reis
  3. Kell 14.00 reis Tammeojalt (kell 14.05 Veetornist) läbi Urge ja Kilksama Madise peatuseni

Paide mnt kaudu liikuvad bussid (nüüd liin nr 38) sõidavad Tallinna maantee peatuseni ja Sauga alevikuni enam ei sõida, erandina sõidab endiselt Madise peatuseni buss, mis väljub Tammeojalt kell 7.47 ja Bussijaama peatusest edasi Sauga alevikku kell 8.15 ning säilib ka väljumine kell 14.40 Madise peatusest Pärnu–Sindi suunas.

Täielikult jääb käigust ära reis, mis seni on väljunud Madise peatusest kell 8.40 ja Tallinna maantee peatusest kell 8.50 ning sõitnud Sindis mööda Paide maanteed.

Muude liiniringide osas muutusi ei ole. Liin nr 40 Sindi (Pärnu mnt) – Pärnu – Sauga alevik (Sauga kool) jääb käima endise sõiduplaani järgi (20- minutise intervalliga).

Liini nr 16 sõiduajad muutuvad mõne minuti võrra.

Alates 1.veebruarist muutuvad liin nr 16 peatuste läbimisajad Tammiste lasteaia suunal alates Tammiste tee peatusest 2 minutit senisest varasemaks.