Tori vallavanemana jätkab Lauri Luur

Täna toimus Tori vallavolikogu II koosseisu teine istung, kus erinevate päevakorrapunktide hulgas valiti vallavanem, kinnitati valitsuse struktuur ja liikmete arv ning kinnitati ja nimetati ametisse vallavalitsuse liikmed.

Salajase hääletuse teel valiti vallavanemaks taas Lauri Luur, kes kogus valimistel ka kõige rohkem hääli.

Ennast tutvustas Luur, kes on ka Pärnumaa omavalitsuste liidu juht, järgmiselt: „4 aastat ja rohkemgi on nüüd seda tööd tehtud, olen isikuomadustelt ambitsioonikas ja ütlen alati, et me ei saa omavalitsusenagi olla keskpärased,". Ainsaks kandidaadiks seatud Luur, tõi muu hulgas välja, et meeskond, kes vallavalitsuses töötab, peab olema motiveeritud ja võimestatud protsess ise suunata, otsustada ja mõjutada. „Kogukonna hääl on väga oluline ning seda tuleb kuulata," lisab ta ja toob välja, et püüab kõikide osapooltega arvestada ning kuulata, mis nii volikogu liikmed kui valijad arvavad.

Järgmiseks neljaks aastaks peab ta prioriteetseks olla rohelisemad „Peame mõtlema rohkem enda ja kogukonna jalajälje peale ning kuidas säästlikumalt tegutseda," samuti peab ta oluliseks jätkata ja arendada avatud juhtimise põhimõtteid organisatsioonis.

Otsustati, et vallavalitsuse liikmeid on edaspidigi seitse, kohad jagunevad järgmiselt:

Vallavanem Lauri Luur, abivallavanem Signe Rõngas (arengu- ja planeeringu valdkond), abivallavanem Priit Ruut (hariduse-, sotsiaal- ja kultuuri valdkond), Jüri Puust (majandusosakonna juhataja), Maie Põder (haldusjuht), Kristjan Kullerkan (vallaarhitekt), Raigo Paulberg (esindab Sindi kogukonda).

Vallavalitsuse liikmed.