Alanud on laste registreerimine koha taotlemiseks Raja tänava lasteaeda

Koostöös Tori valla ja Pärnu linnaga valmib järgmise aasta juuni lõpuks Raja tänavale uus lasteaed-ujula. Valmivasse lasteaeda on planeeritud kokku 188 lasteaiakohta, millest 43 kohta on ette nähtud Tori Valla lastele. Päikest meenutav lasteaiahoone mahutab kaheksa aia- ja kaks sõimerühma, ujulas on laste-, eel- ja põhibassein.

Uude lasteaeda saavad oma lapsele kohta taotleda kõik lapsevanemad (ka nende vanemad, kelle lapsed juba käivad lasteaias), kelle lapse elukoht on rahvastikuregistri andmetel Tori vald. Avaldusi saab esitada Pärnu haridusteenuste haldamissüsteemi ARNO kaudu (https://arno.parnu.ee/). ARNO-sse saab lapsevanem siseneda ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil või läbi pangalingi.

Lapsevanemad, kelle laps on juba mõne Pärnu linna  lasteaia järjekorras, aga soovivad saada kohta Raja lasteaeda,  saavad  oma taotlust muuta. Nendel juhtudel reastatakse taotlused arvestades aega, millal taotlus ARNO kaudu esitati.  Selleks, et saada oma taotlusele õige kuupäev, tuleb võtta ühendust  Pärnu linna alushariduse peaspetsialistiga: Marga Napp, e-post marga.napp@parnu.ee.

Lapsevanema poolt kaetava osalustasu määr Raja tänava lasteaias on orienteeruvalt 70 eurot kuus.

Lisaküsimuste korral võtke ühendust Tori valla haridusnõuniku Herve Merivaldiga - herve.merivald@torivald.ee, 5915 1989.