« Tagasi

Valla heakorrakonkursil võistleb 15 osalejat

Tänavu esmakordselt korraldatud Tori valla heakorrakonkursile „Kaunis kodu" esitati 15 kandidaati, võidule pürgijaid on kõigis neljas kategoorias.

Tugevaim konkurents on tiheasustuse elamute kategoorias, kus võistlevad pooled esitatud kandidaatidest – kolm elamut Tammiste külast ja neli Sindi linnast.

Kaunite kortermajade kategoorias konkureerivad kaks elamut Sauga alevikust ja üks Jõesuu külast. Maakodudest on konkursile esitatud kolm talumajapidamist – Murru külast, Piistaoja külast ja Tohera külast.

Äriobjektide kategoorias võistlevad omavahel kaks ettevõtet, üks Jõesuu külast ja teine Nurme külast.

Hindamiskomisjon tutvub kinnistutega augustis, kohtumised omanikega lepitakse eelnevalt kokku. Valla kauni kodu konkursi võitjad kuulutatakse välja hiljemalt oktoobrikuus.

Kandidaate sai esitada 21. juunini ning esitada võisid kõik isikud. Konkursil väljavalitud kinnistuid autasustatakse tänukirja ning rahalise preemiaga. Iga kategooria võitjale väljastatakse lisaks hoonele kinnitatav konkursi toimumise aastaga tähistatud majamärk.

Komisjonil on õigus jätta konkursile esitatud objekt hindamata, kui selle heakorras esineb olulisi puudusi, sellel paikneb ebaseaduslikke hooneid ja rajatisi või kui hoone on saanud eelmisel konkursil auhinnalise koha.

Konkursi tulemused avalikustatakse valla ajalehes, kodulehel ja sotsiaalmeediakanalites.

Loe konkursi kohta lähemalt siit!