Raamatukogud

Tori valla raamatukogu annab külastajatele teada, et alates 24. novembrist on raamatukogu avalikes siseruumides kohustuslik kanda kaitsemaske või katta nina ja suu. Seega palume kõikidel külastajatel haruraamatukogudesse sisenemisel kanda maski ja desinfitseerida ukse juures ka käed. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus.

 
Tuletame oma toredatele lugejatele meelde, et pakume ka kontaktivaba laenutust! 
Kui soovite kontaktivaba laenutuse teel raamatuid laenutada, siis saatke kiri vastavasse haruraamatukogusse. Raamatuid saate uudistada ja reserveerida ka portaalis www.lugeja.ee
 

Tori Valla Raamatukogu

Pärnu mnt 55a, Sindi linn, Tori vald, 86705 Pärnumaa

Registrikood 77001056

Tori Valla Raamatukogu direktor: Ene Michelis, tel 522 8319, e-post ene.michelis@torivald.ee

Põhimäärus

Tori Valla Raamatukogu kasutamise eeskiri

Koduleht: https://torivallaraamatukogu.ee/

 

Are raamatukogu 

Sauga raamatukogu

 

Sindi raamatukogu

 

Suigu raamatukogu

 

Tori raamatukogu

 

Urge raamatukogu

Tammiste välisteeninduspunkt

Seoses kasvanud viiruseohuga on Tori valla raamatukogu Tammiste välisteeninduspunkt alates 19. novembrist kuni olukorra stabiliseerumiseni suletud. Küsimuste korral võtke ühendust Tori valla raamatukogu direktoriga telefonil 522 8319, raamatute tähtaja pikendamiseks kirjutage urgeraamatukogu@torivald.ee. Urge raamatukogu ootab külastajaid esmaspäeval ja kolmapäeval kell 13.00 – 18.00.

  • Välisteeninduspunkt on avatud N 13.00 - 18.00
  • Aadress: Kellukese tee 5, Tammiste küla, Tori vald, 85009 Pärnumaa
  • Raamatukoguhoidja: Anne Pusse
  • Telefon: 5866 6294
  • E-post: urgeraamatukogu@torivald.ee

 

Jõesuu külamajas pakub raamatukoguteenust MTÜ Viira Arendusselts.

Raamatulaenutus on avatud E ja N kell 10-19.

Tori Valla Raamatukogu moodustamine

Tori Vallavolikogu 20. juuni 2019 otsusega nr 174 moodustati alates 2019. a 1. augustist Are Raamatukogu, Suigu Raamatukogu, Sauga Raamatukogu, Urge Raamatukogu, Sindi Linnaraamatukogu, Tori Raamatukogu ning Tammiste välisteeninduspunkti baasil Tori Vallavalitsuse hallatav asutus Tori Valla Raamatukogu. Tori Valla Raamatukogu eesmärgiks on haruraamatukogude ja välislaenutuspunkti ühtne juhtimine ning esindusfunktsiooni täitmine. Ümberkorraldamise tulemusena säilib senine raamatukogude võrgustik, kogu võrgustik koondati ühe juhi alla, mis peaks tagama raamatukogude töö otstarbekamaks muutmise.