Noortekeskused

Are Avatud Noortekeskus

Suvised lahtiolekuajad:

Lahti 14.06-21.07 ja 5.08- 31.08 E-R kl 12-16
Kinni  22.07-4.08.2021
 

Oodatud on noored alates 7. eluaastast.

Kui noor tuleb esmakordselt noortekeskusesse, täidetakse tema kohta ankeet logiraamatu jaoks. Küsitakse tema andmeid – nime, vanust, elukohta ja vanema telefoninumbrit. Tutvustatakse noortekeskuse kodukorda. Edaspidi registreeritakse noore külastused logiraamatusse.

ARE NOORTEKESKUSES ON VÕIMALIKUD JÄRGMISED TEGEVUSED:

palju lauamänge, x-box (liikumismängud, strateegiamängud), joonistamise ja värvimise võimalus, spordisaali kasutamine, jõusaal (alates 14-eluaastast), piljardilaud, raamatukogu.

SUIGU NOORTETOAS ON VÕIMALIKUD JÄRGMISED TEGEVUSED:

palju uusi lauamänge, joonistamise ja värvimise võimalus, saali kasutamise võimalus, raamatukogu.

Suvised lahtiolekuajad

Lahti 14.06-30.06 ja 15.08-31.08 E-R kl 12-16

Kinni 1.07-14.08.

 

 

Sauga Avatud Noortekeskus

Suvised lahtiolekuajad

Lahti 14.06-4.07 E, T, K, R kl 13-19 ja N kl 15-21
19.07-1.08 E-R kl 13-19
02.08-31.08 E, T, K, R kl 13-19 ja N kl 15-21

Kinni 5.07 -18.07.

 

Saugas on noored oodatud Sauga Avatud Noortekeskusesse, kus tegeletakse mitmesuguste huviringidega, kuid seal võib ka mänge mängida, sõpradega suhelda ja internetis käia. Samas võivad keskustes koos käia ka hingelt noored.

Liikumispuudega inimesed saavad siseneda maja peauksest, hoones on olemas lift. Noortekeskusega samas hoones asub Sauga raamatukogu.

Projektiga „Sauga Avatud Noortekeskuse juurdeehitus"  ehitati noortekeskuse olemasolev ühekorruseline hoone ümber kahekorruseliseks. Lisandus saal, multimeedia labor, musaurg, seminaarium, köök jne. Ehitust rahastas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

TEENUSED

Lisaks üritustel osalemisele on Sauga noortekeskuses võimalus mängida piljardit ja teisi lauamänge, joonistada, meisterdada, jms. Kasutada saab 5 internetiühendusega arvutit, olemas on muusika kuulamise ja telerivaatamise võimalus. Keskuses on ka Wifi leviala.

Ruume on võimalik rentida. Rendihinnad

 

Sindi Avatud Noortekeskus

Suvised lahtiolekuajad

lahti 14.06-18.07 ja 2.-31.08 E-R kl 12-18 

kinni 19.07-1.08.

 

Sindi Avatud Noortekeskus tegutseb aastast 2004. 2005-ndal aastal kolis noortekeskus Sindi renoveeritud endisesse raudteejaama hoone 1. korrusele, Paide mnt 1. Sindi. Tänaseks on noortekeskus tegustenud üle 16 aasta ja on üks vanimaid algselt loodud noortekeskuseid Pärnumaal.

Noortekeskusesse on oodatud kõik noored alates 7 eluaastast. Esmakordsel külastusel täidetakse noorel külastusankeet ( Eesti Avatud Noortekeskuste Ühingu poolt loodud üle-eestilises ) programmis " LOGIRAAMAT", mis annab noorele võimaluse, külastada noortekeskuseid üle Eesti, logides oma parooliga  külastusprogrammi sisse. Ankeedi täitmisel küsitakse noorelt järgmiseid andmeid – nime, vanust, elukohta ja vanema telefoninumbrit. Edaspidi registreeritakse noore külastused logiraamatusse. Lisaks tutvustatakse uuele  külastajatele noortekeskuse  kodukorda ja reegleid, millest peab noor keskust külastades järgima.

SINDI AVATUD NOORTEKESKUSES ON NOOREL  VÕIMALUS  KAASA LÜÜA ERINEVATES TEGEVUSTES JA RINGIDES.  TEGEVUSED JA RINGID ON NOORELE  TASUTA!


Huviringid toimuvad üks kord nädalas noortekeskuses: muusikaring, trummiring,  kunstiring, lauamängude ring, arvutigraafika ring, keraamikaring, raadioring, fotoring, kokandusring ja iluvõimlemisring (tegutseb Sindi Gümnaasiumis) ning automudelismiring (Pärnu mnt.23a, Sindi). Kohtade arv huviringidesse on piiratud, osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. Täpsem info e-postiaadressil: sindiank@torivald.ee

Vaba aja sisustamisel on noorte käsutuses: play-station, televiisor, muusikakeskus, klaver,  lauatennislaud, lauajalgpall, õhuhoki, piljard, erinevad lauamängud, kunsti- ja käsitöötarbed. Lisaks saab  väljas kasutada välijõusaali ja välilauatenniselauda.Keskuses on  tasuta Wifi leviala  ja saab kasutada  internetiühendusega arvuteid. 

 
LISATEENUSED
Noortekeskus pakub noorele abi:

  • suhtenõustamises,
  • psühholoogilises nõustamises,
  • võlanõustamises,
  • karjäärinõustamises.

Noorel on võimalus osaleda Noorte Tugila programmis ja  erinevates  noorsooprojektides.