Tori Vallavolikogu

Tori Vallavolikogu esimees: Jana Malõh

Tori Vallavolikogu aseesimees: Kalev Kiisk

Volikogu istung toimub üldjuhul kuu kolmandal neljapäeval algusega kell 15.00, kui volikogu esimees või tema asendaja ei ole istungi kutses nimetanud teist istungi kuupäeva või kellaaega.

Kui istungi tavapärase toimumise päev langeb riiklikule pühale, siis määrab volikogu esimees istungi toimumiseks muu aja.

Juulikuus üldjuhul volikogu istungit ei toimu.

Tori Vallavolikogu istungitest osavõtt

Volikogu liige

Valimisliit

E-post

Ivika Uslov

Terve Koduvald

ivika.uslov@torivald.ee

Karet Akkaja

Terve Koduvald

karet.akkaja@torivald.ee

Enn Kuslap Terve Koduvald

enn.kuslap@torivald.ee

Karmo Haas Terve Koduvald

karmo.haas@torivald.ee

Erki Uudikas Terve Koduvald

erki.uudikas@torivald.ee

Kristo Kaukver Terve Koduvald

kristo.kaukver@torivald.ee

Kandela Õun Terve Koduvald

kandela.oun@torivald.ee

Tõnu Sepik Terve Koduvald

tonu.sepik@torivald.ee

Pille Viies Terve Koduvald

pille.viies@torivald.ee

Karin Uibo Terve Koduvald

karin.uibo@torivald.ee

Mihkel Kalamees Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

mihkel.kalamees@torivald.ee

Ants Ojasoo Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

ants.ojasoo@torivald.ee

Peeter Talts Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

peeter.talts@torivald.ee

Käde Kalamees Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

kade.kalamees@torivald.ee

Jaanus Kakko Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

jaanus.kakko@torivald.ee

Mart Ruumet Valimisliit Koduvald 

mart.ruumet@torivald.ee

Jana Malõh Valimisliit Koduvald

jana.maloh@torivald.ee

Kalev Kiisk Valimisliit Koduvald

kalev.kiisk@torivald.ee

Riho Raiesmaa Valimisliit Koduvald

riho.raiesmaa@torivald.ee

Marko Šorin Eesti Keskerakond

marko.sorin@torivald.ee

Toomas Kandima Eesti Keskerakond

toomas.kandima@torivald.ee

Kaire Kangur Eesti Keskerakond

kaire.kangur@torivald.ee

Jaan Stolts Eesti Reformierakond

jaan.stolts@torivald.ee

 

Fraktsioonid

Tori Volikogu liikmed võivad moodustada fraktsioone ja sellesse peab kuuluma vähemalt kolm volikogu liiget. Volikogu liige võib samal ajal olla ainult ühe fraktsiooni liige.

 

Tori Vallavolikogu 2. koosseisu fraktsioonid

 

  • Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Esimees: Mihkel Kalamees

Aseesimees: Ants Ojasoo

Liikmed: Käde Kalamees, Jaanus Kakko, Andres Lippmaa