Tori valla sotsiaalala töötajaid märgati ja tunnustati

Igal aastal tunnustab ESTA (Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon) rahvusvahelisel sotsiaaltöötajate päeval parimaid sotsiaalala töötajaid. Eriolukorra tõttu nihkus tunnustusüritus edasi ja toimus videosilla vahendusel 20. mail. Sellel aastal esitati rekordarv kandidaate - 80, kelle hulgast tänati parimaid 13 kategoorias. Tori vallast esitati aasta sotsiaaltöötaja nominendiks Kaja Rebane ja aasta hoolekandeasutuse juhi nominendiks Ave Aaslaid. Tori vallavalitsus on õnnelik, et aasta sotsiaaltöötaja koostööpartneriks laureaadiks sai Marju Metsaots Päästeameti Lääne päästekeskusest.

Tunnustamisel jagasid häid sõnu sotsiaalala töötajatele president Kersti Kaljulaid, sotsiaalminister Tanel Kiik ja Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart. Palju õnne kõikidele nominentidele ja laureaatidele!

Kaja Rebane, Tori valla sotsiaalnõunik.

Ave Aaslaid, Tori sotsiaalmaja juhataja.

Ühispilt. Foto: ESTA.