Pärnumaa pildipank

2021. aastal avati esmakordselt Pärnumaa pildipank, kus on õhust ülesse pildistatud pea kõik Pärnumaa suuremad asulad. Pilte on tehtud Lihulast, Virtsust, Pärnu linnast, Tõstamaast, Audrust, Paikusest, Kilingi-Nõmmest, Häädemeestest, Matsalu rahvuspargist, Sindi linnast, Tammistest, Saugast ja paljudest teistest kohtadest.

Pärnumaa pildipank on mõeldud kasutamiseks kõigile, kelle eesmärk on turundada Pärnumaad kui atraktiivset elu- ja töökeskkonda. Pilte võivad kasutada ka piltidel olevad ettevõtted.

Pilte ei või kasutada otsestel ärieesmärkidel nagu postkaardid, raamatud, suveniirid, kinnisvarabürood jms.

Rohkema info korral palume pöörduda info@parnumaa.ee.

Kõik fotod on leitavad SIIT.

Pildipanga loomist kaasrahastati Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme tegevuse „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" perioodil 2017-2023 projektist „Pärnumaa elu- ja töökoha programm 2020-2023" ja Pärnumaa Omavalitsuste liidu poolt.