Fotokonkurss “Elurikas Tori vald”

Ootame kõiki Tori valla elanikke ja sõpru osalema fotokonkursil "Elurikas Tori vald".

Foto(d) palume saata ajavahemikus 28. märts – 1. september 2022 e-posti aadressile konkurss@torivald.ee.

Valla 2023. aasta kalendrisse valitakse välja 12 fotot. Parimate fotode autoritele auhinnad! Lisaks loositakse auhindu välja kõikide konkursil osalejate vahel.

Tingimused konkursil osalemiseks:

• foto peab olema tehtud Tori vallas;
  • foto autori vanusele ja elukohale piiranguid ei ole;
  • üks autor võib saata konkursile kuni 3 fotot;
  • foto tegemise kuupäev ei tohi olla vanem kui 1. jaanuar 2018;
  • foto peab kajastama tegevust/sündmust/kohta;
  • ootame eri aastaaegadel tehtud fotosid;
  • fotol olev koht peaks olema kõigile seostatav Tori vallaga;
  • fotoga peab kaasas olema ühelauseline kirjeldus ja foto tegemise täpne kuupäev;
  • foto peab olema värviline;
  • foto peab olema rõhtvormingus, st kõrgus väiksem kui laius;
  • foto suurus peab olema vähemalt 3508 x 2480 pikslit;
  • foto saatmisega annab autor tasuta loa, et tema saadetud fotot võib vallavalitsus avaldada ja kasutada valla visuaalsetes materjalides (võimalusel viitega autorile) tähtajatult ning piiramatult;
  • kui fotol on inimesed, peab autor ise nende käest foto avaldamiseks luba küsima.

Küsimuste korral võtke ühendust katariina.vaabel@torivald.ee või telefonil 5866 6327.

Ootame teid osalema, et jagada kauneid fotosid meie vallast ja tegevustest.