Noortekeskused

18.06.20

Noortekeskuste lahtiolekuajad suvel

Are avatud noortekeskus ja Suigu noortetuba:

avatud 1. juuni – 31. juuli ja 17. august – 31. august E-R kell 12–16;

suletud 1. august – 16. august.

Sauga avatud noortekeskus:

avatud 1. juuni – 30. juuni ja 1. august – 31. august E-R kell 11–17;

suletud 1. juuli – 31. juuli.

Sindi avatud noortekeskus:

avatud 1. juuni – 3. juuli ja 3. august – 31. august E–R kell 12–18;

suletud 6. juuli – 2. august.

 

 

Are valla Avatud Noortekeskus

Oodatud on noored alates 7. eluaastast.

Kui laps tuleb esmakordselt noortekeskusesse, täidame tema kohta ankeedi logiraamatu jaoks. Küsime tema andmeid – nime, vanust, elukohta ja vanema telefoninumbrit. Tutvustame noortekeskuse kodukorda. Edaspidi registreerime lapse külastused logiraamatusse.

ARE NOORTEKESKUSES ON VÕIMALIKUD JÄRGMISED TEGEVUSED:

palju lauamänge, x-box (liikumismängud, strateegiamängud), joonistamise ja värvimise võimalus, spordisaali kasutamine, jõusaal (alates 14-eluaastast), piljardilaud, raamatukogu.

Algklasside lapsed saavad mängida ka väikelaste mängutoas, seda kokkuleppel noorsootöötajaga.

SUIGU NOORTETOAS ON VÕIMALIKUD JÄRGMISED TEGEVUSED:

palju uusi lauamänge, joonistamise ja värvimise võimalus, saali kasutamise võimalus, raamatukogu.

Neljapäeviti tegutseb keraamikaring, algus kell 16.00. Kuumaksuga, leping sõlmitakse  vallavalitsusega. Juhendaja Külliki. Osaleda saavad ka Are lapsed, lasteaia bussi kasutamise võimalus.

Avatud: E-N kell 14-18, R kell 14-17

Noori ootab Suigus KÄRT, telefon: 5650 1898, e-post: suigunoortetuba@torivald.ee

 

 

Sauga Avatud Noortekeskus

Saugas on noored oodatud Sauga Avatud Noortekeskusesse, kus tegeletakse mitmesuguste huvirigidega, kuid seal võib ka mänge mängida, sõpradega suhelda ja Internetis surfata. Samas võivad keskustes koos käia ka hingelt noored.

Liikumispuudega inimesed saavad siseneda maja peauksest, hoones on olemas lift. Noortekeskusega samas hoones asub Sauga Raamatukogu.

Projektiga „Sauga Avatud Noortekeskuse juurdeehitus"  ehitati noortekeskuse olemasolev ühekorruseline hoone ümber kahekorruseliseks. Lisandus saal, multimeedia labor, musaurg, seminaarium, köök jne. Ehitust rahastas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

TEENUSED

Lisaks üritustel osalemisele on Sauga ANKis võimalus mängida piljardit ja teisi lauamänge, joonistada, meisterdada, jms. Kasutada saab 5 internetiühendusega arvutit, olemas on muusika kuulamise ja telerivaatamise võimalus. Keskuses on ka Wifi leviala.

Ruume on võimalik rentida. Rendihinnad

 

 

Sindi Avatud Noortekeskus

Asume renoveeritud Sindi endise raudteejaama  1. korrusel, aadressil Paide mnt 1.

Majas on wifi leviala.

Keskus on avatud noortele vanuses 7-26 aastat.

Kõik külastused registreeritakse (nimi, vanus, õppimis- või töökoht).  Uutele külastajatele tutvustatakse kodukorda, mis asub ka keskuse seinal.

TEENUSED

Noorte käsutuses on  play-station, televiisor, muusikakeskus, kitarrid, trummid, lauatennis, lauajalgpall, õhuhoki, piljard, lauamängud, kunsti- ja käsitöötarbed.

Keskuses töötavad järgmised ringid: iluvõimlemisring, trummiring, automudelismiring, kunstiring, lauamängude ring, arvutigraafika ring, kitarriring, keraamikaring, matkaring, raadioring, fotoring, kokandusring.