Tori valla infokiri | 23. novembril

Ametnike vastuvõtt toimub ainult eelneval kokkuleppel! Ametnike kontaktid leiab www.torivald.ee/kontakt või helistades üldtelefonile 445 1881. Vastuvõtul tuleb järgida terviseameti käitumisjuhiseid.

Vallavanem Lauri Luur tegi 19. novembril pöördumise, milles palub elanikel viiruse leviku tõkestamiseks võtta tarvitusele ettevaatusabinõud ning eelistada e-teenuseid või telefoni ja meili teel asjaajamist. Loe pöördumist valla kodulehelt.

Tori Vallavalitsuse istungi protokollid leiad dokumendiregistrist.

Tori Vallavolikogu istung toimus 19. novembril. Volikogu päevakorra ja eelnõudega saab tutvuda siin.

Sindi vanim maja ehk Pärnu maantee 51 rekonstrueeritakse järgmisel aastal. Loe lähemalt valla kodulehelt.

Keskkonnaagentuuril valmis kokkuvõttev video hiigelprojektist „Pärnu jõestiku elupaikade taastamine", mis annab ülevaate Sindi paisu lammutamisest ja kärestiku loomisest. Vaata videot siit.

Eestis on alustanud tööd tugigrupid lapsena seksuaalselt väärkoheldud täiskasvanutele. Loe lähemalt.

20. novembril valis Pärnumaa Kodukant Pärnumaa Tegusa Maapere 2020 laureaadiks Tiia ja Aaro Saare, kes on Jõesuu külamaja eestvedajad.

18. novemberist kuni 2. detsembrini viiakse autoromud tasuta ära. Lisainfo valla kodulehel.

1. detsembrini ootab Pärnumaa Omavalitsuste Liit nominente 2020. aasta kultuuriauhindadele. Kandidaate saab esitada siin.

6. detsembrini saab kandideerida kultuurikeskuse direktoriks. Lisainfo valla kodulehel.

2020. aasta lõpuni saab taotleda puudega lapsele ühekordset toetust. Lisainfo valla kodulehel.

Vabad töökohad: https://www.torivald.ee/vabad-tookohad

Palun saatke ettepanekud ja küsimused vallavalitsusele aadressil: tori@torivald.ee