Huvitegevuse toetust saab taotleda nüüd mugavalt iseteenindusest

2020. aastal toetab Tori vald taas noorte huvitegevust. Ühe noore kohta on võimalik toetust taotleda kuni 300 eurot aastas. Toetust saab taotleda:

• huvitegevuses osalemiseks vajalike vahendite soetamiseks;
  • osalemiseks huvitegevusalastes projektides, laagrites, võistlustel, konkurssidel, festivalidel, õpilasvahetuse programmides;
  • transpordiks, et osaleda üleriigilistel või rahvusvahelistel laagrites, võistlustel, konkurssidel, festivalidel ja sarnastel huvitegevusega seotud üritustel.

Valla kodulehele on nüüdsest loodud mugav viis toetust taotleda iseteeninduses aadressil www.torivald.ee/blanketid ja „Taotle iseteeninduses". Julgustame teid seda keskkonda kasutama!

Taotluse võib esitada ka juba toimunud huvitegevuse toetamiseks. NB! Huvihariduse ja -tegevuse toetusfondist ei saa taotleda igakuiste treeningute tasude hüvitamist.

2020. aasta taotluste esitamise viimane tähtaeg on 15. oktoober.

Taotlusele tuleb lisada tõendid osalemise kohta ning kuludokumendid. Taotluse saab esitada iseteeninduses, kuid võib  saata ka meiliaadressile tori@torivald.ee või tuua paberkandjal Tori Vallavalitsusse (Pärnu mnt.12, Sindi).

Küsimuste korral võtke palun ühendust erika.nomm@torivald.ee või telefonil +372 515 4337.