Kogumisaktsioon “Vanapaber ei ole praht”

Kutsume koole ja lasteaedu osalema meie valla vanapaberi kogumise kampaanias "Vanapaber ei ole praht", eesmärgiga tõsta noorte keskkonnateadlikust jäätmete sorteerimise osas ning vältida paberi, papi sattumist olmejäätmete sekka.

Korraldajad: Sauga Avatud Noortekeskus ja Tori Valla Raamatukogu koostöös OÜ Paikrega

Aeg: 25.09 – 02.10.2020

Osaleda saavad kõik Tori valla koolid, lasteaiad ja noortekeskused.

Palume koolidel ja lasteaedadel koondada kokku oma asutuse vanapaberi kogused  ja saata aadressile saugaank@torivald.ee järgmised andmed:

• parim klass/rühm (arvestuse aluseks kogutud kilogrammid lapse kohta ehk kg/laste arvuga)
  • parim tooja nimeliselt
  • tublimad osalejad saavad auhinnad.

Kogutud paber peab olema kuiv ja sorteeritud muust prügist eraldi.

Väga suurte koguste puhul palume lapsevanemal viia vanapaber Paikre sorteerimisjaama asukohaga Raba 39, Pärnu. Sorteerimisjaam on avatud E-R 8-18; L 10-14. Viies palun öelda kooli/lasteaia nimi ja lapse nimi (klass/rühm). Paikre sorteerimisjaama viidud koguse kohta saab kviitungi, mis tuleks koos lapsega kooli/lasteaeda saata, siis läheb kogus võistlusel klassi/rühma arvestusse.

Koolid ja lasteaiad saavad registreeruda 23. septembrini 2020 aadressil saugaank@torivald.ee. Registreerunud asutuste juurde toimetatakse vanapaberi konteinerid, millele tullakse järele 02. oktoobril. Täpsema graafiku lepime kokku enne vedu.

Lisainfo:

Reelika Rüütli