« Tagasi

Tammistesse tuleb Hepa tankla

Uue tankla ehitustööd algavad oktoobri keskpaigas ning lõpevad hiljemalt märtsis 2022.  „Hiljemalt kevadeks on uus tankla koos mugavuspoega Tammiste elanikele avatud,"  ütleb juhatuse liige Kaspar Nisu, kelle sõnul on lähim Hepa Tõstamaal ning tegemist on eestimaise ettevõttega, mis on alguse saanud Raplamaalt.

Lisaks tankimisele ootab tarbijaid veel ees mugav ja hubane tanklakauplus, kus pannakse rõhku kohvi ja toidu kvaliteedile. „Oleme nagu hea sõber, kes on kliendil kogu aeg kõrval. Hepa tanklapoodides pakutav HotSpot kohv valmib orgaanilist päritolu kohviubadest. Valikus on joogid nii tavapiima kui taimsete piimadega ning kohvijoogid on serveeritud biolagunevatest topsidest. Einemenüü on rikkalik, meie juurest leiavad maitsvad eined ka veganid ja taimetoitlased," avab uue tankla lisaväärtusi Kaspar Nisu.

Lisaks hakkab seal olema võimalus rentida järelhaagist, mõõta rehvirõhku, kasutada tolmuimejat ja lähitulevikus ka laadida elektriautot. Juhatuse liikme sõnul saab tanklas tööd 3-4 inimest ja kõik tööle soovijate avaldused on juba täna teretulnud e-posti aadressile suive@hepa.ee