Infokiri 28. novembril

Vallavalitsuse 18. ja 23. novembri istungite kokkuvõtet saab lugeda siit.

Täna avatakse Tori sild liiklusele, muutub ühistranspordi korraldus. Lähem info siit.

Mis võiks olla Tori valla aasta tegu 2022? Paku oma kandidaat siin.

Pärnumaa tegijate tunnustusüritustel anti  Tori valla aasta ettevõtte tiitel osaühingule Levikivi, LHV andis välja eriauhinna "Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori kasvuspurt 2022", mille osaühing Plantos. Saugas tegutsev Fishing Village Estonia - Kaluriküla oli nominent Pärnu Postimehe aasta toote valikul ja Puti mänguväljaku rajamine nominent aasta vabakonna silmapaistvaima teo kategoorias.

Tori Siidritalu Tori Jääsiider valiti Eesti Joogifestivalil 2022 aasta parimaks siidriks ja Tori Ritika õunaliköör pälvis oma kategoorias hõbemärgi.

Vallavalitsus müüb elektroonilisel enampakkumisel hoonestatud kinnistu Tori alevikus ja neli korterit Sindis:

Toimumas on Kildemaa piirkonna tuulepargi eriplaneeringu asukoha eelvaliku otsuse ja keskkonnamõju strateegilise hindamise avalik väljapanek. Loe lähemalt siit

Tulemas on Tori valla koduste laste jõulupeod, lähem info siit. Palume oma tulekust teada anda kuni 6. detsembrini valla lastekaitsenõunikule Liina Lelov-Aasmaale liina.lelovaasmaa@torivald.ee või telefonil 5368 2558.
Kes jõuluvanaga kohtumisele ei jõua, siis saab kommipaki kätte Tori valla raamatukogudest raamatukogu lahtiolekuaegadel kuni selle aasta lõpuni.

Sindi saun on 7. detsembrini remondi tõttu suletud. Pühadeaegsetest lahtiolekuaegadest loe siit.

Maa-ameti avaliku elektroonilise enampakkumisega piirkonnas asuvate kinnisasjade müümiseks saab tutvuda riigimaaoksjoni lehel

Sotsiaalkindlustusameti Pärnu esindus on kolimise tõttu suletud 30.11-1.12, asutus avatakse 2.12 uuel aadressil Akadeemia tn 2. Lähem info siit.

Lähemalt avalikest väljapanekutest ja aruteludest siit.

Tutvu valla poolt pakutavate teenuste, toetuse ja toimingutega.

Kõikidest heakorraprobleemidest saab teada anda kaardirakenduse http://www.anna-teada.ee kaudu

Palun saatke ettepanekud ja küsimused vallavalitsusele aadressil: tori@torivald.ee