Pärnus saab põgenikele köögitarbeid annetada

Üle-eestilistel annetamistalgutel (29.11) kogub Punase Risti Pärnumaa selts raha- ja esemeannetusi Pärnumaal elu alustavate Ukraina perede jaoks, et aidata neil soetada kõikvõimalikke köögitarbeid ja -tehnikat.

Rahaannetuse selle tarbeks saab teha Punase Risti kodulehe kaudu; esemeannetuste kogumispunkt on avatud 29. novembril kell 11-19 aadressil Tallinna maantee 2, Pärnu.

 Punase Risti Pärnumaa seltsi koordinaator Hiie Lainela-Kollom selgitab: „Pärnumaa seltsi vabatahtlikud on põgenikele toeks olnud esimesest päevast alates, nad on kursis vajadustega. Need vajadused on ajas muutunud: hetkel küsitakse kõige enam köögi sisustamiseks ja söögitegemiseks tarvilikku."

Kogumispunkti on oodatud uued ja uueväärsed potid, pannid, taldrikud, kausid jm-d köögitarbed ning väiksem töökorras köögitehnika (veekeedukannud, rösterid, mikserid jms). Sihtotstarbelise rahaannetuse saab teha Punase Risti kodulehel kaudu: https://redcross.ee/anneta/koogitarbed-ukraina-pogenikele/

 Ürituse info Facebookis: „Heade tegude päev: köögitarbed põgenikele". Rohkem infot annetamistalgute kohta: https://annetamistalgud.ee/ 

 Lisainfo: 512 2881, parnumaa@redcross.ee