« Tagasi

Toredate Laste Päev ja suvelaat Toris

Alguskuupäev: 25.07.21
Kestus 10:00 – 14:00
Tüüp: Perepäev
Asukoht: Tori alevik
  + Lisa minu kalendrisse

 

Ootame teid juba pühapäeval, 25. juulil 2021 kl 10 – 14 Tori vallamaja aasale, kus toimub:

TOREDATE LASTE PÄEV

Lastealal karusell, õhupallifiguuride meisterdamine, kepphobuste võistlus, ponisõit, hobuvankriga sõit, Tori Naisseltsing Lained töötoad: joonistamine ja meisterdamine.

Kõik lastele tasuta!

Sindi Tuletõrje Seltsi kaasabil saate panna proovile oma teadmised tule- ja veeohutusest, kriisiks valmisolekuks. Vabatahtlikud päästjad jagavad tarvilikku nõu eelmainitud teemadel. Näitame päästeautot seest ja väljast. Lastele on mõeldud ülesanded koos auhindadega. Soovijatel on võimalus lasta oma vererõhku mõõta. Kogume kokku väiksemad patareid ja akud, mis ei leia enam majapidamises kasutust.

 

SUVELAAT

KÄSITÖÖKAUP: oliivipuust tooted, klaasist käsitööd, sepa käsitööd, lambanahad, maalid, kaardid, puidust pusled ja ehted, käsitöökorvid Leedust, Kunstiköögi dekupaažiga kaunistatud tooted, redisainitud ja käsitsi maalitud piltidega teksajakid ja mantled jne.

TÖÖSTUSKAUP: riided, jalatsid, kalastustarbed, mänguasjad, tervisetooted, tekstiilitooted ja palju muud.

TOIDUKAUP: koha peal valmivad minisõõrikud magusad ja juustuga, mesi- ja meetooted, suhkruvatt, jäätis, maiustused, koduõlu ja vein ja palju muud.

LISAKS: vanavara, kasutatud riided, püsililled jne.

Tori Sotsiaalmaja käsitöö HEATEGEVUSMÜÜK: kepphobused, pingid, süüteroosid, villased sokid, helkurnukud jne. Kogu tulu kulub suviseks reisiks Võrumaale.


Laadalaval esineb ansambel Vanad Sõbrad!

Kohtumiseni!