Tori Vallavalitsus otsib Sindi Sotsiaaltöökeskuse juhatajat

Sindi Sotsiaaltöökeskus on Sindi linnas tegutsev hoolekandeasutus, mille ülesanne on erinevate sotsiaalteenuste osutamine toimetulekuraskustes klientidele. Otsime asutusele juhatajat, kelle tööülesandeks on keskuse igapäevatöö korraldamine, pakutavate teenuste ringi laiendamine ning toimetulekuraskustega klientide toetamine.
Nõudmised kandidaadile:
1. Vähemalt sotsiaaltööalane eriharidus või keskharidus koos vähemalt 1 aastase erialase töö kogemusega, mille jooksul on läbitud vähemalt üks minimaalselt 80 tunnine valdkondlik täiendkoolitus ;
2. Vene keele oskus suhtlustasemel;
3. Hea suhtlemisoskus ka raskemate klientidega;
4. Empaatiavõime;
5. B-kategooria juhiloa olemasolu;

Kasuks tuleb:
1. Juhtimiskogemuse olemasolu;
2. Täiendavate valdkondlike kursuste läbimine;
3. Täiendavate võõrkeelte oskus;
4. Valmisolek panustada klientide heaolusse ka väljaspool traditsioonilist tööaega;
5. Sotsiaalvaldkonna vabatahtliku töö kogemus

Töötasu 785 eurot

Tööle asumise aeg 01.07.2018

CV, avaldus ja motivatsioonikiri saata hiljemalt 08.06.2018 digitaalselt allkirjastatuna elektronposti aadressile eve.atka@torivald.ee või paberkandjal allkirjastatult Tori Vallavalitsus, Pärnu mnt 12, Sindi linn, Tori vald, Pärnumaa.

Kuulutus on avaldatud Töötukassa kodulehel.