« Tagasi

Sinti tuleb kettagolfi rada

Tori vallavalitsus on valmistanud ette koostöös MTÜ Discgolfiklubiga Albatross Sinti 18 korviga discgolfiraja. Rada tuleb Sõpruse parki, raekoja ja tammede pargi vahelisele alale.

„Rada on läbi mõeldud ja valmis, ootasime Keskkonnaameti kooskõlastust ning järgmise sammuna taotleme ehitusloa" ütleb abivallavanem Jana Malõh. Tänaseks on Keskkonnaametilt luba käes ning nüüdseks on veel vaja teha pargis hooldus- ja piiramislõikust ning maha peab võtma mõned  kuivanud ja isetekkelised puud. „Seda kõike teeme minimaalselt, ainult nii palju kui raja loomiseks vaja läheb ning tänaseks on vajalikud tegevused Keskkonnaamet ka heaks kiitnud ," ütleb abivallavanem.

„Albatross on rada planeerides jälginud mängijate ja teiste terviserajal ning jõeääres liiklejate ohutust" kirjeldab Malõh ja toob välja hea ning põhjaliku koostöö klubi liikmetega, „Eraldi soovime tänada Viljar Rebast, kelle panus on kogu protsessis olnud asendamatu."

Pargi loomine ja kasutusele võtmine nõuab kõikide osapoolte mõistvat suhtumist ja koostööd. „Suurde kaunisse parki mahume kõik ära, nii kettasportlased kui ka jalutajad ja tervisekõnni tegijad," lisab Malõh ning toob välja, et discgolfi parki on Sinti oodatud kaua ning annab lisavõimaluse vaba aja veetmiseks sõprade ja perega värskes õhus ja kaunis looduses.

Loodame töödega valmis saada hiljemalt selle aasta suve lõpuks. Anname vallavalitsuse infokanalites teada kui rada on valmis kasutamiseks.

Rajaplaan