Raamatute ja ajakirjade laenutamine eriolukorras

Raamatute ja ajakirjade laenutamine seoses koroonaviiruse levikust tuleneva eriolukorraga Tori Valla Raamatukogu haruraamatukogudes alates 1. aprillist 2020

• Laenutame telefoni teel, e-posti või raamatukogu programmi URRAM (lugeja.ee) kaudu ettetellitud ja reserveeritud raamatuid. Laenutamine toimub Are, Sauga, Sindi, Suigu ja Urge raamatukogus E – R 11.00 – 17.00. Tori raamatukogus laupäeviti kell 10.00 – 14.00.
  • Palume enne e-kirja saamist või raamatukoguhoidja telefonikõnet raamatute järele mitte tulla.
  • Raamatukogusse sisse ei pääse - raamatute väljastamine toimub kontaktivabalt selleks ettenähtud kohas.
  • Raamatud pakitakse kilekotti, millele kirjutatakse lugeja nimi.
  • Raamatud asuvad selleks määratud riiulil.
  • Lastele saavad teavikuid reserveerida ja laenutada vanemad.
  • Enne eriolukorra lõppemist riigis raamatuid tagasi tooma ei pea, isegi mitte siis, kui tagastustähtaeg on saabunud. Soovi korral võib raamatud jätta raamatukogu tagastuskasti. Tagastuskastid puuduvad Tori ja Suigu raamatukogus. Ohutuse tagamiseks jäävad tagastuskasti toodud raamatud lugeja kontole veel kolmeks päevaks nö karantiini, vältimaks nende kiiret jõudmist uue lugejani.
  • Päringutele vastame telefoni ja e-posti teel.
  • Teenus on kontaktivaba. Probleemide ja küsimustega pöörduge Tori Valla Raamatukogu direktor Ene Michelise poole, tel 522 8319.

Raamatukogude kontaktid:

Are raamatukogu

Telefon:  445 1865

E-post: areraamatukogu@torivald.ee

Sauga raamatukogu

Telefon: 443 1409

E-post: saugaraamatukogu@torivald.ee

Sindi raamatukogu

Telefon: 445 1448

E-post: sindilaenutus@torivald.ee

Suigu raamatukogu

Telefon: 5306 0752

E-post: suiguraamatukogu@torivald.ee

Tori raamatukogu

Telefon: 442 5320

E-post: toriraamatukogu@torivald.ee

Urge raamatukogu ja Tammiste välisteeninduspunkt

Telefon: 5866 6294

E-post: urgeraamatukogu@torivald.ee

Jõesuu raamatulaenutus pakub alates 2. aprillist kontaktivaba raamatulaenutust ette helistamisega numbril 510 2419

E 10.00 - 17.00

N 10.00 – 17.00

• Külamajja sisse ei pääse.
  •  Ettetellitud raamatud pakitakse kilekotti, millel on lugeja nimi ja pannakse külamaja ukse taga olevale lauale.
  •  Raamatuid on võimalik tagastada, pannes raamatud külamaja ukse taga olevasse raamatute tagastuskasti.
  • Tagastatud raamatud jäävad ootele 48 tunniks ja siis lähevad uuele ringile.

Kasutame kõiki ettevaatusabinõusid.

Info telefonilt 510 2419 või e-posti kaudu: joesuukylamaja@gmail.com