Maanteeamet teatab teetöödest Pärnu ümbersõidul

27. juulil 2020 algab Tallinna–Pärnu–Ikla maantee 122,6–134,5 kilomeetril katte taastusremont , samuti algavad Pärnu Uussilla silla vuukide remonditööd.
31. augustini kestvad teetööd hõlmavad muuhulgas Jänesselja ringristmikku ja Pärnu ümbersõitu  Liivi tee ja Riia maantee ristmikuni.
Ehitustööd mõjutavad oluliselt liiklust Ehitajate tee ja Tallinna maantee ristmikul ning Liivi tee ja Riia maantee ristmikul. Tallinna maantee ristmiku ehituse käigus on oodata ümbersuunamisi ning liiklust korraldatakse reguleerijatega. Palju töid tehakse öisel ajal, kui on vähem liiklust.

Maanteeamet palub liiklejatel olla tähelepanelikud, järgida liikluskorraldusvahendeid ning sõitude planeerimisel varuda lisaaega, sest teelõigu läbimine võib võtta tavalisest rohkem aega. Täpsemat infot liikluskorralduse ja -piirangute kohta leiab www.tarktee.ee.