Eterniidi kogumisring

Eterniidi kogumiseks korraldatakse eraldi kogumisring. Eterniiti võetakse vastu ainult Tori valda sisse kirjutatud eraisikutelt. Eterniidi üleandmiseks tuleb registreeruda tel 525 3929 või e-posti teel janne.soosalu@torivald.ee hiljemalt 5. oktoobriks või mahu täitumiseni.

Registreerudes kirja panna oma nimi, kontaktandmed (aadress, telefon, e-posti aadress) ja jäätmete kogus (1 m2 eterniiti kaalub umbes 16 kg). Purustatud eterniiti vastu ei võeta. Ühe majapidamise kohta võetakse vastu maksimaalselt 2 tonni eterniiti.

Eterniidi üleandmiseks peab registreerija olema valmis transportima jäätmed kogumispunkti, mille asukoht antakse teada pärast registreerimise lõppu. Täpsemad kogumiskohtade aadressid, ajagraafik ning vastuvõtutingimused lepitakse kokku registreerijatega personaalselt.