Vallavalitsuse esitatud arvetest ja tasumise võimalustest

Alates 1. veebruarist pakub Tori vald uudset arvete esitamise lahendust arveldusplatvormi Bill.me kaudu.

Bill.me-ga on juba liitunud paljud teised omavalitsused. Järgides e-teenuste arendamise suundumisi, otsustasime ka Tori valla klientidele pakkuda keskkonnasõbraliku ja kaasaegse tehnoloogia kasutamise võimalust ning alates 1. veebruarist saadeti e-postile tellitud arved läbi arveldusplatvormi.

Bill.me registreeritud kasutajatel on tulevikus võimalus tellida sellele platvormile ka teiste Eesti teenuspakkujate arveid, kes seda lahendust pakuvad. Bill.me keskkonda kasutav eraisik saab kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele, mille põhieesmärk on mugavus. Igakuised arved ilmuvad ühte kohta ja ei lähe kaotsi, on võimalus jälgida online ülevaadet tasutud ja tasumata arvetest, kõik esitatud arved säilivad arhiivis ja on lihtsasti leitavad ka hiljem.

Lisaks on võimalik platvormile lisada maksekaart, millega saab mugavalt otse Bill.me keskkonnas arveid tasuda, kuid tähelepanu tuleb pöörata sellele, et sel puhul rakendub teenustasu 2% arve summast. Maksekaardi lisamine ning tasumine otse platvormilt ei ole kohustuslik, makseid võib ikka samamoodi teostada nagu olete harjunud varasemalt tegema.

Arvete saamine, vaatamine, hoidmine, arhiveerimine Bill.me keskkonnas on teie jaoks ikka tasuta. Arveldusplatvormi kasutamine on valla poolt pakutud uudne võimalus, kui teile aga selline lahendus ei sobi, on võimalikud ka järgmised variandid:

• arve saadetakse paberkandjal teie esitatud postiaadressile;
  • arve saadetakse e-posti teel teie esitatud e-posti aadressile;
  • saadetakse e-arve panka.

Segaduste vältimiseks tuleks kliendil valida üks variant, mis kõige paremini sobib. Mitme erineva võimaluse kasutamist samaaegselt me üldjuhul ei paku.

Kui teil on soov muuta arvete saamise viisi, palun teavitage kirjalikult raamatupidajat, kes teile arveid esitab:

Tatjana Lapteva, e-post tatjana.lapteva@torivald.ee

Li Kaljurand, e-post li.kaljurand@torivald.ee