Kauni kodu konkursile oodatakse kandidaate 1. juunini

Tori valla kauni kodu konkursid on näidanud, et vallas on väga palju majapidamisi, mille haljastus ja heakord rõõmustavad nii möödakäijate kui pererahva südant. Tunnustamaks suurt tööd ja innustamaks kõiki oma kinnistut heakorrastama, ootab vald selgi aastal kauni kodu konkursile kandidaate. Konkurss on suunatud tihe- ja hajaasustuse kodudele, korterelamutele, äri- ja tootmisobjektidele. Vald premeerib iga kategooria võitjat 1000 euro ja majamärgiga. Võitjad esitatakse järgmisel aastal Pärnu maakonna kauni kodu konkursile.

Konkurss toimub järgmistes kategooriates:

• pereelamud tiheasustuses;
  • talumajapidamised või pereelamud hajaasustuses;
  • korterelamud (kaks ja enam korterit);
  • sotsiaal-, äri- ja tootmisobjektid.

Kandidaate võivad konkursile esitada kõik isikud, omaniku nõusolekul võivad selleks olla ka naabrid või teised tuttavad. Üks kinnistu võib sobivuse korral kandideerida eri kategooriates.

Kandideerimiseks või kandidaadi esitamiseks tuleb vallavalitsusele esitada kirjalikult vabas vormis osalemistaotlus 1. juuniks (e-post tori@torivald.ee, postiaadress Pärnu mnt 12, Sindi, Tori vald 86705, Pärnumaa).

Fotosid Tori valla 2021. a kaunimatest kodudest näeb siit.