Toris avati uus staadion!

7. augustil kogunes suur hulk kohalikke siit ja sealt poolt valda Tori alevikku, et avada pidulikult ja sportlikult uus staadion, mille uuendamiseks kulus ideest teostuseni viis aastat. Kauaoodatud spordiväljakut hakati ehitama tänavu 4. veebruaril ning nüüd avati kaasaegne mitmeotstarbeline kogukonna spordiväljak, kus saab läbi viia kehalise kasvatuse tunde, spordipäevi, treeninguid ning korraldada võistlusi.

Kell 18 ütlesid tänusõnad vallavanem, Tori põhikooli direktor ja Tori spordiklubi ning Tori Põrguliste jalgpallivõistkonna eestvedaja Ahto Saar. Projekt algas juba endise Tori valla ajal ning pea kõiki, kes on panustanud uue staadioni valmimisele, tänati ka Tori Põrguliste fännisärgiga.

Sümboolsed väravalöögid lõid vallavanem, koolidirektor ja ehitaja Kivipartner OÜ esindaja.

Peale avamistseremooniat toimus ka jalgpalli näidismäng, kus omavahel võistlesid esimesel poolajal Tori noored Eesti jalgpalli liidu esindusega ning teisel poolajal Tori Põrgulised Eesti jalgpalli liiduga. Mängu vaheajal toimusid täpsuslöögi võistlused publikule. Tasavägiselt lõppenud mängule järgnes maitsva tordi söömine ja ilutulestik.

Kunstmuruga staadion on kasutamiseks kõigile, kuid jalgrattaga, tõukerattaga, rula ega rulluiskudega sinna peale minna ei tohi. Jalanõudena tohib kasutada kõike, millel ei ole metalli all. Staadionil ei tohi kasutada tikke ega tulemasinat, süüa päevalilleseemneid ja prügi tuleb enda järelt viia prügikasti. Kasutame uut staadionit heaperemehelikult ja hoiame ühist vara!

ERR uudislugu.

Vaata videot avamisest siit!

Vaata pilte avamisest siit!

Loe pikemat lugu staadioni valmimisest siit!