Välireklaami paigaldamise eeskiri ja reklaamimaksu kehtestamine Tori vallas

Alates 1. aprillist 2019 hakkab kogu Tori valla territooriumil kehtima Tori Vallavolikogu 21.02.2019 määrus nr 57 „Välireklaami paigaldamise eeskiri ja reklaamimaksu kehtestamine", mille eesmärk on reguleerida välireklaami paigaldamise korda Tori valla avaliku ruumi kujundamise ning avaliku heakorra tagamise eesmärgil ning kehtestada reklaamimaks reklaamimajanduse korraldamise halduskulude katteks.

Enne käesoleva määruse jõustumist väljastatud paigaldus- või reklaamiluba kehtib loal märgitud kuupäevani. Tori valla territooriumi osadel, kus varasemalt ei kehtinud välireklaami paigaldamist ja maksustamist reguleerivaid kohalikke õigusakte (s.t Sindi linnas ja Tori valla endistes piirides), tuleb juba avalikustatud välireklaamile esitada paigaldusloa taotlus või välireklaam teisaldada hiljemalt 2019. aasta 1. juuliks.

Loe lähemalt, kuidas taotleda välireklaami paigaldamise loast ning reklaamimaksust siit!

Probleemide korral loa täitmisel või välireklaami paigaldamise osas tekkivate küsimuste korral saab infot:

Kristjan Kullerkan

Vallaarhitekt